Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівщина попрощалася з двома захисниками, які загинули на Донеччині

Радио
Радио

Чернігівщина попрощалася з двома захисниками, які загинули на Донеччині

 

Сьогодні Чернігівщина попрощалася з двома Захисниками - підполковником Мірзошоєвим Бахтійором та солдатом Роговим Юрієм, які загинули на Донеччині.Мірзошоєв Бахтійор Файзійович народився 30 вересня 1972 року в Такжикістані. Навчався він у Новосибірському вищому загальновійськовому командному училищі Сибірського військового округу. Проходив військову службу у Збройних Силах на посадах офіцерського складу та з 2015-го року неодноразово був безпосереднім учасником антитерористичної операції на Сході України.

З початком повномасштабного ворожого вторгнення Бахтійор не лишився осторонь та зі зброєю в руках вчергове став на захист сувернітету та територіальної цілісності Батьківщини. У складі 28-ї окремої механізованої бригади він давав гідну відсіч загарбнику, сумлінно виконуючи свій військовий, а головне - громадянський обов'язок з оборони рідної землі від ворожих окупаційних військ.

На жаль, 1 серпня під час боїв в місті Мар'янка на Донеччині Мірзошоєв Бахтійор загинув, потрапивши під ворожий артилерійський обстріл. Вдома у нього залишились кохана дружина та двоє неповнолітніх діток.
Роговий Юрій Федорович народився 27 травня 1979 року
, в селі Феськівка на Корюківщині. Тут закінчив місцеву неповну середню школу. В Козелецькому технікумі він навчався на ветеринара. Після цього вступив до Київського аграрного національного університету, де продовжив навчання на факультеті ветеринарії.

Після того, як російські війська вторглися на територію України 24-го лютого, Юрій вирішив долучитися до Захисників Батьківщини та потрапив до складу 54-ї окремої механізованої бригади на посаду водія відділення протитанкових керованих ракет взводу.

На жаль, 25 липня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Верхньокам'янське Донецької області Роговий Юрій загинув. Вдома на нього чекали дружина та двоє малолітніх діток.

Рідні та близькі, друзі та побратими Загиблих Героїв провели їх в останню путь, вшанувавши їх світлу пам'ять та поховали на рідній Чернігівщині.

Джерело: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: прощання, загиблі, Мірзошоєв, Роговий

Добавить в:
 
 


Центр Комплект