Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Держава поки що не буде допомагати підприємствам, що постраждали від війни
Рекламодателям

Радио
Радио

Держава поки що не буде допомагати підприємствам, що постраждали від війни

 

Компенсація збитків від воєнної агресії рф суб'єктам господарювання від держави наразі не передбачена. Про це повідомляється на сайті Чернігівської міськради.У муніципалітеті після зустрічі мера з підприємцями 15.06.2022 було направлено листа до прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, аби отримати відповідь щодо механізму компенсації збитків та шкоди підприємствам; розробки і затвердження методики для визначення шкоди і збитків об’єктам бізнесу та інших питань.

При цьому зазначається, що у Чернігові внаслідок активних бойових дій із близько 3 100 виробництв — 60% отримали пошкодження різного ступеня.

На цей запит від чернігівської мерії 26.07.2022 надійшла лаконічна відповідь Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, в якій йшлося про те, що Постанова Кабміну "Про затвердження Порядку визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації" від 20.03.2022 №326 передбачає завдання органам виконавчої влади щодо ВИЗНАЧЕННЯ, а не компенсації шкоди та збитків, завданих Україні. Сама ж методика компенсації поки що на стадії розробки.

Взагалі, відповідь на запит досить очікувана. Оскільки, навіть, якщо б у держави було достатньо коштів на відновлення пошкоджених об’єктів бізнесу по всій країні, робити це в умовах війни - вкрай ризиковано, тим більше у прикордонному місті, на фоні щоденних повідомлень про обстріли громад Чернігівської області, наближених географічно до Росії.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: підприємства, бізнес, допомога

Добавить в:
 
 


Центр Комплект