Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Під Бахмутом загинув 53-річний захисник України Григорій Ситник

Під Бахмутом загинув 53-річний захисник України Григорій Ситник

 

10 липня у Батурині попрощалися з нашим земляком - Ситником Григорієм Миколайовичем, який загинув у боротьбі за свободу та Незалежність України.

Народився Григорій Ситник 23 лютого 1969 року в смт. Батурин у багатодітній сім’ї. З 1976 по 1984 роки він навчався у Батуринській середній школі. Після цього здобував професію токаря на Бахмацькому заводі «Хіммаш». На початку 90-х років Григорій проходив строкову військову службу у Казахстані, був десантником. Тривалий час працював охоронцем у Києві.

З перших днів повномасштабного ворожого вторгнення Григорій не вагаючись пішов добровольцем у Збройні Сили України. Його бойовий шлях розпочався на рідній Чернігівщині. Деякий час наш земляк у складі 58-ї окремої мотопіхотної бригади захищав місто Миколаїв, потім - Донеччину. Він рятував тисячі мирних українців ціною свого життя.

На жаль, 5 липня близько 21-ї години під час виконання бойового завдання на Бахмутському напрямку Ситник Григорій загинув, до останнього захищаючи рідну землю від ворога. Без батька залишилася донька, брати й сестри без улюбленого брата.

Рідні та близькі провели Григорія в останню путь, попрощавшись з Захисником на площі біля Батуринської Цитаделі, поховавши його на центральному кладовищі.

Про смерть Григорія Ситника повідомили Батуринська об’єднана територіальна громада та Чернігівський обласний ТЦК та СП 

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ситник, Батурин, Бахмут, загинув

Добавить в: