Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Прилуцькому районі військовий підірвав свою машину, через сварку з коханою

Радио

У Прилуцькому районі військовий підірвав свою машину, через сварку з коханою

 

30-го червня о пів на дванадцяту ночі в Іваниці Прилуцького району пролунав вибух. Гахнуло в центрі села на вулиці Петра Жовторіпенка, де місцевий базар. Селяни, коли прибігли, побачили палаючий автомобіль ВАЗ-21099. Біля нього були кілька хлопців у військовій формі і дівчина з Іваниці.За лічені хвилини туди прибула місцева пожежна команда. Також їм на підмогу примчали рятувальники із сусідньої Парафіївки. З вогнем упоралися за 20 хвилин. На щастя, обійшлося без постраждалих. Наступного дня в соцме- режах з’явилася інформація, буцімто машина зайнялася через проблеми з паливною системою. А потужний вибух, який чули люди, — це не що інше, як вибух гранати. Вона нібито лежала в салоні під сидінням і спрацювала від різкого підвищення температури.


Втім місцеві кажуть, що насправді все було не так. За їхніми словами, того вечора в гості до іваницької дівчини приїхав її хлопець-військовий. З ним були двоє його товаришів. Усі нетутешні. У хлопця із собою була граната. Коли розмова закоханих не заладилася і вони сильно посварилися, розлючений кавалер схопив гранату і жбурнув її в салон своєї ж автівки. Пролунав вибух. Що було далі, ви знаєте.

За справу взялися правоохоронці. Вони й з’ясовуватимуть, яка з версій правдива.

Джерело: газета «Гарт» від 07.07.2022, Юрій НІКІТІН

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Іваниці, граната, військовий

Добавить в: