Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » В Офісі Президента незадоволені поведінкою мера Чернігова

В Офісі Президента незадоволені поведінкою мера Чернігова

 

Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко у відповідь на заяву мера Чернігова Владислава Атрошенка про безпідставну заборону робочої поїздки за кордон зазначив у своєму Телеграм-каналі, що можуть знайтися шляхи допомогти містам і громадам без деяких мерів."Мери деяких міст обурюються, що їх не випускають за кордон.

По-перше, нагадую для тих, хто забув – в Україні йде війна! Особливо це стосується прикордонних регіонів та тих що ще зовсім нещодавно були окупованими. Небезпека не минула!


Займіться вже громадами, щоб вас нарешті побачили люди, а ви їх проблеми. Для тих, для кого сигнал не зрозумілий, знайдуться інші шляхи, як допомогти громадам і містам. Без вас",
- написав Тимошенко.

Нагадаємо, що у суботу 2 липня меру Чернігова Владиславу Атрошенку вдруге не дозволили перетнути кордон. Він планував взяти участь у конференції з відновлення України, що відбудеться у Швейцарії.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Атрошенко, Тимошенко

Добавить в: