Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Воронка замість подвір'я. Родина Ковальових розповіла, як пережила бомбардування Киїнки

Воронка замість подвір'я. Родина Ковальових розповіла, як пережила бомбардування Киїнки

 

17.03.2022, близько 4.40 ранку по будинку родини Ковальових було нанесено літаком авіаудар. В цей час три члени родини перебували у підвалі свого будинку. Тут вже встигли побувати експерти, згідно висновку яких було встановлено, що в цьому місці скинилу 500-кілограмову бомбу.

Ірина Ковальова:

- Літак, якщо чесно ми не чули, але сусіди, які не ховались у підвалі чули. Якщо б ми не забігли до підвалу, то загинули б. В нас зараз нем ні одного вікна. Експерти сказали, що в той день скинули 8 авіабомб.

- Я прокинулась за 2 хвилини до цього. Не знаю, яка мене сила розбудила. І чую страшний удар: "Бом!", я зойкнула, син підскочив, чоловік, взагалі, нічого не зрозумів. Я кричу: "Всі у куток!". Ми забилися у куток і тут на великій швидкості щось влітає у двері і їх вирвало. А люк до підвалу - навпроти дверей.

- Якщо б син не відійшов чи чоловік - убило б дверима чи склом. Відчуття були страшні. В нас ще дві собаки чіхуахуа, ми їх закрили і вже прощалися з життям. Ми думали, що нас завалило. Дякувати сусідам вони збіглися усі, питали чи мі цілі, а потім допомагали гасити вогонь, аби наш будинок та сусіда не загорівся.

- Я почала казати, що треба їхати звідси, бо перед цим потрапила на вул.Шкільній з дітьми під "Смерчі" та "Гради", потім я побачила, що масив "Зарічний" горить, а їх бомбили двічі, тож ми почали збиратися. Нам дали автівку, бо наша згоріла, а в той час були сильні обстріли, не літаки, а артилерія. Було дуже страшно, я навіть одного разу вибігла з машини, впала і чекала, поки все не закінчиться.


- Киїнку обстрілювали з перших днів, тут ні хвилини покою не було, 19-го ми забрали дочку з онуком та поїхали до Вінниці, хоча не збиралися цього робити.

Жінка показує, що збирає залишки авіабомби по будинку та з города, бо так попросили зробити поліцейські та прокурори.

- Зараз чекаємо комісію. Вже приходив експерт, який сказав, що будинок треба валити, позвали ще декількох, то сказали, якщо укріпити будівлю, то можна врятувати дім.Джерело: телеканал «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ковальови, Киїнка, авіабомба

Добавить в: