• Брухт Минус 40
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Поліцейські двічі за день склали протокол на власницю магазину за продаж алкоголю

Радио

Поліцейські двічі за день склали протокол на власницю магазину за продаж алкоголю

 

Чернігівські поліцейські притягнули до відповідальності власницю магазину за продаж алкоголю попри заборону.

Поліція склала адміністративні матеріали за фактами продажу алкогольних напоїв в торговій точці у спальному районі Чернігова.

Відповідно до розпорядження Чернігівської обласної військової адміністрації, з 4 травня в Чернігові заборонено продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі.

Під час перевірки закладів торгівлі, співробітники карного розшуку поліції області виявили факт продажу алкоголю в одному з магазинів міста. На власницю закладу поліцейські склали протокол за частиною 2 статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями).

Того ж дня, за кілька годин після складення адмінпротоколу, місцеві мешканці повідомили до поліції, що торгівля алкоголем продовжується. Поліцейські вдруге задокументували незаконний продаж алкогольних напоїв в тому ж магазині. За цим фактом поліція склала ще один протокол – вже за частиною 3 статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та вилучила партію алкогольних напоїв з крамниці.

Адміністративні матеріали скеровано до суду.

Джерело: Поліція Чернігівської області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: алкоголь, продаж, поліція

Добавить в:
 
 


Центр Комплект