Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Жителі села Гірськ з посмішкою на обличчі брали їжу та ліки з рук окупантів (відео)
Рекламодателям

Радио
Радио

Жителі села Гірськ з посмішкою на обличчі брали їжу та ліки з рук окупантів (відео)

 

Село Гірськ. Українське село на Сновщині. Це 20 років тому тут проживало близько 600 мешканців, наразі їх менше. Відоме село тим, що знаходиться на самому кордоні, на так званому стику трьох держав – України, росії та білорусі. За дев’ять кілометрів від Гірська, в Сеньківці, ще й досі височіє символічний знак дружбі трьох країн, який в народі називали «Три сестри». Поки що височіє. Після перемоги його знесуть, щоб і сліду не було від такого родичання.

А ще Гірськ відомий тим, що з перших років незалежності України тут облаштована одна з прикордонних застав, яка підпорядковується Чернігівському прикордонному загону імені Володимира Великого. Саме ця прикордонна застава однією з перших прийняла бій в ту страшну ніч 24 лютого.

В окупованому рашистами Гірську побував такий собі Філліпс Грем. Цього лисого чоловіка добре знають на російських пропагандистських телеканалах. За свою життя він зміг заробити собі репутацію скандального пропагандиста, який видає себе за журналіста.

З огляду на проросійські наративи в сюжетах не важко зрозуміти, що йому в кишеню постійно перепадає з путінського гаманця. Пропагандист Russia Today (російська міжнародна мережа, яка фінансується урядом росії) Філліпс Грей давно помічений в скандалах, пов’язаних з Україною. Він провокував українських вболівальників у Франції питаннями про «карателів» на Донбасі; поглумився над могилою Степана Бандери в Мюнхені; бився з українським дипломатом.

У Гірську Філліпс Грей зняв сюжет (відео на Ютуб датоване кінцем березня і на цей момент набрало 375 тисяч переглядів), з якого випливає, що окупанти в центрі Гірська роздають гуманітарну допомогу, а жителі села підходять і беруть продукти з рук ворога.На відео видно, як одна з жінок, заграючи з окупантом, просила його «привезти пшикалку в ніс для сина, таку, як привозили» (виходить, що такою послугою вона користується не вперше). Також у сюжеті фігурує підліток, якого цікавив не стільки пакет з гуманітаркою, скільки зарядний пристрій для айфона.

У коментарях під сюжетом, який оприлюднив у Фейсбуці Віктор Садівничий, люди переважно засуджували жителів Гірська, які брали допомогу від росіян.

Олена Ткач
Я сама народилась, виросла, і дотепер живу в селі. Чесно, та я б сиру картоплину гризла, чи і зовсім, голодна сиділа, але в житті не взяла б! Наших хлопців везуть додому в гробах!!!! Наших хлопців, яких вбили ці тварюки! То як після цього брати щось із рук, які не те що по лікоть, які по саме горло в крові?! Вибачте, але це вже зовсім підло! Дивлячись на людей, на відео, не помітно, що хтось їх змусив... Прибрані, посміхаються, дякують... За що?! За те що в інших містах нашої країни людей на вулицях, в ровах закопують?! Це позорище! Це зрада свого народу, своєї держави, і своїх дітей, які стоять зі зброєю в руках, заради нас!


Наталія Єфименко
Нема слів... Мені соромно. Бог вам суддя. Слава Україні 💙💛

Елена Рябченко
Надо таких"людей", если их можна так назвать, закинуть хотя бы в наш Чернигов, и посмотреть, взяли б они такие подкачки, поживши там.

Оксана Синичкина
Чесно кажучи дуже добре знаю це село і деяких людей з них і мені соромно ,і гидко дивитися на тих зрадників котрі за шматок хліба продали свою Батьківщину тим мерзотникам котрі вбивають наших воїнів,котрі не покладаючи сил боронять нашу державу незважаючи ні на що,а ті поскуди котрі брали у окупантів харчі будуть горіти в пеклі разом з ними .Слава Україні-Героям Слава.

Александра Селина
В кожному місці знайдуться такі. І в вашому селі, і в нашому місті. Обов'язково. Вони не думають, що зраджують країну. Вони бачать усміхнені "добрі" обличчя, чують знайому мову, беруть допомогу, дають інтерв'ю. А в бідних недолугих голівках навіть не промайне думка, що це сором і підлість. Що їх не просто підкормлюють, як помідори кізяками. Це знімається, отже сенс в тому, щоб показати світу- ми звільняємо, допомагаємо, нас чекали і раді нашій появі! Ось в чому зрада. Ці тупоголові дурочки просто масовка для "нужного кина", а кореспондент з акцентом як батюшка з ладаном, заспокоює і вводить в транс. Це технологія над бидлом, успішно працює тільки з бидлом, і інакше цих людей не назвати. Голова для того щоб їсти, а не думати!

Журналіст видання "Сусіди Сіті" Віталій Сергійко дізнався, що окупанти, як тільки ввійшли до Гірська, знайшли тих, хто легко став з ними співпрацювати. Саме завдяки їм одразу були видані сільські активісти, ті односельчани, які мали чітку патріотичну позицію. На них влаштовували облави. Оскільки спроби схилити до співпраці таких людей від самого початку були приречені на невдачу, то, щоб залякати, окупанти організували підпалили в їхні обійстях.

Як виявилося, люди, які співпрацювали з розіянами та брали допомогу від на них на відео - є представниками переважно одного сімейного «клану», який просто непокоївся, щоб не втратити те, що раніше нажили шляхом контрабанди, оборудок з лісом, рибного браконьєрства.
Сільські зрадники-колаборанти, кажуть, до останнього дня виходу росіян з території Чернігівської області були під прихистком ворога. До них навіть охорону приставили. Виходить, вони знали, що боятися треба, адже решті горян це було не байдуже і помста могла прийти в будь-який момент.

Текст: сайт "Сусіди Сіті", відео  Філліпс Грем

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Гірськ, окупанти, Сновщина, Грем

Добавить в:
 
 


Центр Комплект