Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Рятувальники відпрацювали майже всі заявки чернігівців по ліквідації вибухонебезпечних предметів

Рятувальники відпрацювали майже всі заявки чернігівців по ліквідації вибухонебезпечних предметів

 

Триває розмінування території області. За добу групи піротехніків ДСНС 25 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 678 таких предметів (з початку воєнних дій всього вилучено 15231 вибухонебезпечний предмет).На фото Роман Гордовий


За словами начальника обласного управління ДСНС Романа Гордового, рятувальники відпрацьовують вже останні заявки від населення у Чернігові, працюють у Шестовиці, Новоселівці, Количівці (у напрямку Іванівки та Ягідного) та у Ніжинському районі, а найближчими днями прибудуть у Куликівську громаду.

Піротехніки також допомагають аграріям, обстежуючи поля за їхніми запитами для убезпечення польових робіт.

За останню добу пожеж в області не зареєстровано.

Всього з початку військових дій ліквідовано 487 пожеж, з яких 286 виникли через обстріли. Врятовано 46 людей, з них 10 дітей. На місцях пожеж виявлено тіла 57 осіб.

За минулу добу рятувальники 2 рази залучалися до розбору зруйнованих внаслідок обстрілів будівель, зокрема, розбирали завали по вул. В. Чорновола, 15 у Чернігові. З початку повномасштабної війни здійснено 147 виїздів для проведення аварійно-рятувальних робіт, врятовано 41 особу, деблоковано тіла 73 загиблих.

Джерело: Чернігівська ОВА 

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: рятувальники, розмінування, Гордовий

Добавить в: