Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Мешканці будинку по вул.Чорновола, який зазнав авіаудару, розповіли як живуть
Рекламодателям

Радио
Радио

Мешканці будинку по вул.Чорновола, який зазнав авіаудару, розповіли як живуть

 

У Чернігові рятувальники продовжують розбирати завали на вулиці Чорновола, є інформація, що там ще можуть бути тіла людей. 3 березня мікрорайон пережив авіаналіт. 47 загиблих, десятки поранених людей. Як продовжують жити люди тим часом у вцілілих квартирах – у матеріалі.

15 квітня рятувальники розбирали завали на місці березневого авіаудару, шукали тіла людей. Працювали кияни – підрозділ, який спеціалізується на висотних роботах. Зрізали плити, які заважають пройти на потрібні ділянки.

"Ми повинні пройти кімнати на шостому поверсі, які зараз під завалами, і є ймовірність, а може й нема, що там є якась людина. Ми це все зачистимо, подивимось, чи є там хтось, чи немає", – пояснює начальник частини аварійно-рятувальних робіт Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України Сергій Северенчук.

Доки працюють рятувальники, у будинку продовжують жити люди – в тих квартирах, які вціліли.

Олександра розповідає, оселилася тут, коли будинок здали в експлуатацію – 34 роки тому.

"Дуже шкода, того що будинок дуже довго будувався, з великими потугами. А потім взяли, і за одну хвилинку, навіть півхвилини, той нелюд взяв і розбомбив нас. І я плачу не за квартирою, а за тими людьми, які померли".

Жінка каже, під час блокади жили в підвалі, як тільки перестали бомбити місто – перебралися в квартиру.


Дехто досі живе у підвалі будинку, який навпроти. Там облаштували спальні місця, провели світло. На камеру говорити відмовляються. Ті, чиї квартири зруйнували, приходять забрати вціліли речі. Та не всіх пускають.

Прибирати виходять і інші мешканці. На камеру говорити відмовляються, але кажуть, що втомилися жити в безладі.

Та не всім є куди повертатися.

"Почалася пожежа, я вийшла на вулицю у шльопанцях і в футболці з коротким рукавом, і мені не було холодно. Тому що я була в шоці. Я йду й заздрю на квартири. Дивлюся, що в людей є квартири, а в мене нічого немає", – говорить жителька будинку на Чорновола, 15.

Відтоді жінці немає де жити. Нині мешкає у знайомих, як бути далі – не знає. Її, як і всіх мешканців зруйнованого будинку за адресою Чорновола, 15 турбує питання – що далі.ДЖерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чорновола, авіаудар, мешканці

Добавить в:
 
 


Центр Комплект