Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівська ТЕЦ - розбита після обстрілів рашистів (відео)

Чернігівська ТЕЦ - розбита після обстрілів рашистів (відео)

 

Журналісти місцевого телеканалу "Дитинець" зафільмували наслідки руйнувань, яких зазнала чернігівська ТЕЦ після обстрілів російських військ.

Олексій Супрун начальник відділу безпеки Чернігівської ТЕЦ:
- Обстріли пішли 28 лютого - дуже сильні, мінометні та ракетні. Поряд було 3-поверхове приміщення, на його місці зараз воронка глибиною 4 метри. Караульне приміщення повністю знищено, техніка також, опалення не працює.

- У приміщенні, де знаходиться приміщення безпеки та профспілка - також повністю знищене. По території ТЕЦ неодноразово наносилися ракетно-бомбові удари.

- Дякуємо нашим співробітникам, які під обстрілами лагодили все це, пожежники також приїздили. У нас було пряме попадання у головний трансформатор, станція тоді же припинила свою роботу, а місто залишилось без електрики.


- Після того, як співробітники приступали до своєї роботи тут же починалися обстріли. Слава Богу, що ніхто не постраждав. Ситуація плачевна, на території третій день працюють сапери, проводять розмінування.

- У нас працює зараз 1 турбіна, ми надаємо електрику, в місті електропостачання частково відновлення, частково десь є вода. Далі буде зроблено експертизу, кількість пошкоджень та надано їм оцінку.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ТЕЦ, авіаудари, Супрун

Добавить в: