Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Прилуччині попрощалися з військовим, який обороняв Чернігів

Радио
Радио

На Прилуччині попрощалися з військовим, який обороняв Чернігів

 

7 квітня прилучани попрощалися з 53-річним Олегом Цибенко. Відмінник суворівського училища у Ленінграді та Сумського вищого артилерійного училища загинув 16 березня, обороняючи Чернігів. Він потрапив під авіаудар.

"Із самого народження він мріяв стати офіцером. Його мрія здійснилася", – каже рідний брат загиблого Сергій Цибенко.

Олег Цибенко – капітан Збройних сил України, був командиром роти першої окремої танкової Сіверської бригади. Попрощатися з героєм прийшли сотні друзів та знайомих, рідні та близькі.

"В 2014-му році одним із перших , 10 травня, коли на Сході України почалася війна з російською окупацією, він був на чолі формування 41 батальйону "Чернігів-2". Його бойовий шлях продовжувався до його загибелі на бойових позиціях. Його офіцерські знання забезпечували виконання бойових завдань. Він завжди сам старався іти в бій, зберігав особовий склад", – каже рідний брат загиблого.

Сергій Майданов разом з Сергієм Цибенком та ще двома прилучанами у травні 2014-го поїхали формувати 41 батальйон територіальної оборони.

"Ми прослужили рік ,він там був начальником служби ракетно-артилерійського озброєння. Всі чекали від нього набоїв і він завжди їх давав. Саме від нього залежало, чи втримаються наші хлопці, чи вистачить у них набоїв. Показав себе як офіцер, дійсно , справжній офіцер" , – розповідає боєць територіальної оборони Сергій Майданов.

Поховали Олега Цибенка на Сорочинському кладовищі. У нього залишились літній батько та двоє дорослих дітей.Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Цибенко, прощання, Прилуки

Добавить в:
 
 


Центр Комплект