Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Рятувальники Чернігова здійснюють дива щодня (відео)
Рекламодателям

Радио
Радио

Рятувальники Чернігова здійснюють дива щодня (відео)

 

Спокій, про який ще декілька днів тому годі було й мріяти запанував у Чернігові. З відступом російських загарбників припинилися обстріли та руйнування. Поки місто потроху повертається до життя чернігівські рятувальники змогли виділити хвилину для відпочинку та спілкування з журналістами.

Від самого початку російського вторгнення працівники ДСНС гасили пожежі, розбирали завали, витягали людей зі зруйнованих осель.

Микола Швень команди відділення:
- У будинок потрапив снаряд, дуже багато було постраждалих і через це - дуже запам’яталось. Всі кричать "На допомогу!" і потрібно всіх рятувати і не розірвешся ж, потрібно було знати, де найбільше людей, а це все секунди чи хвилини.

Дмитро Кабанець, зазвичай, працює у Городні, але через підрив мосту дістатися туди не зміг, тому приєднався до чернігівських рятувальників. Брав участь у ліквідації наслідків авіаудару на вул.Чорновола. Згадує, що до нього в той день приєднувалися і бійці тероборони і військові і поліцейські.

Дмитро Кабанець начальник варти:

- Евакуювали людей, виводили, на ношах бабусю знімали по автодрабині. Було сильне задимлення, горіла квартира. Разом ще з декількома рятівниками пробиралися на вищі поверхи, аби вивести людей. Тоді було бизько 47 загиблих.

- Виїздив до району "Епіцентру", там стоїть 14-поверхівка, у неї було пряме попадання. Людей потрібно було евакуювати, а в цей час стали стріляти десь поряд. Довелося лягати під машину і якось працювати далі.

Про цей пекельний місяць Дмитру нагадуватиме його каска, він намалював на на ній 7 пташок, по одній - за кожне врятоване життя.

Загалом, с початку війни працівники обласного ДСНС ліквідували 437 пожеж, з яких 285 виникли через обстріли. Вдалося врятувати 46 людей, з яких 10 - діти.Джерело: телеканал «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: рятувальники, ДСНС

Добавить в:
 
 


Центр Комплект