Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Прилуччині стартувала посівна кампанія

На Прилуччині стартувала посівна кампанія

 

На Прилуччині успішно стартувала весняна посівна кампанія. Незважаючи на воєнний стан та збільшену загрозу наші аграрії приступили до процесу ярих культур. Причому раніше, ніж у минулому році, що свідчить про мужність та завзятість українців. Адже саме цьогорічна посівна має надважливе значення для майубутньої продовольчої безпеки нашої країни та світу загалом.Роман Ромашко директор аграрної компанії:
- Наше підприємство невелике, загальна площа до 400 гектар. Ми тільки набираємося досвіду і пробуємо третій рік сіяти кукурудзу.

Не дивлячись на невеликі, порівняно з іншими аграрними компаніями масштаби території підприємство також долучилось до посівної кампанії, аби підтримувати економіку та стратегічні запаси нашої держави.

Роман Ромашко директор аграрної компанії:
- На даний час відбувається предпосівний обробіток ґрунту - дискування. Для того, щоб закрити вологу і дати можливість зберегти саму вологу і це буде сприяти більшому врожаю.

В залежності від військової ситуації та погодних умов даний етап підготовки триватиме 7-10 днів. Після чого розпочнеться, власне, сама посівна, адже воєнний стан дуже уповільнює та ускладнює сам процес. Потрібно узгоджувати маршрути для техніки, яка пересувається по району, також є проблема з наявністю дизпалива.

Загалом станом на 1 квітня 2022 року весняна посівна розпочалася вже у 20-ти областях України. А прогнозовані площі основних ярих культур вже під урожай на контрольованій території складають 6 млн. гектар.Джерело: телеканал "ТІМ"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: посівна, аграрії, Прилуччина, Ромашко

Добавить в: