Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Родина Петрух з Ічні залишить ілюмінацію будинку до кінця зими
Рекламодателям

Радио
Радио

Родина Петрух з Ічні залишить ілюмінацію будинку до кінця зими

 

Сотні яскравих вогників піднімають настрій усім, хто бачить яскраву ілюмінацію у господі ічнянців Марини та Василя Петрух. Живуть вони на Піщаній. Будинок розташований на пагорбі, тож його святкове вбрання видно далеко на іншому березі ставка Мисливський.

Подорожні, минаючи їхній будинок, захоплюються яскравим видовищем. Дехто навіть зумисно обирає дорогу повз їхній будинок, щоб помилуватися вечірньою чи нічною красою. Але найперше господиня цього дому робить свято для своєї сім'ї.- Я люблю свята і всякий раз щось придумую, -розповідає Марина. - Так і з’явилася ідея прикрашати будинок гірляндами на новорічні свята. Щороку гірлянд стає все більше. Спочатку ними складала цифри прийдешнього року. А вже два роки поспіль на будинку світяться ще й символи року.

Новорічне оздоблення Марина частіше робить самотужки. Буває, що залучає сина Дмитра та чоловіка Василя. Та без допомоги кума Миколи Леоненка все-таки не обходиться. За її викройкою, яку вона малює на бетоні, він зварює каркаси цифр і символів та допомагає їх встановлювати. Потім металеві основи Марина обмотує гірляндами і так створюється композиція.

До речі, щороку цифри стають все більшими і більшими - це щоб їх було помітніше.


- Спочатку цифри були по півтора метри, потім у мій зріст, а цього року зробили більше двох метрів - хай людей радують, - говорить співрозмовниця. - На кожну цифру витратила п’ять метрів гірлянди, на символ року - 15, по периметру розвішуємо 10-20-метрові гірлянди. Лише на переноски пішло півтори тисячі гривень, а скільки на гірлянди - не рахувала.

Люди звикли, що у Петрух від Миколая уже світить ілюмінація. А як цього року обійстя 19 грудня поринуло у темряву - затурбувалися. Стали допитуватися, де їхня краса. «Скоро буде», - відповідала майстриня.31 грудня будинок і деревця навколо засвітилися. Марина, говорить, не встигала за роботою. Зате розібрати красу планує аж у лютому.

- Чоловік уже питає, коли буду розбирати, а я кажу: нехай висить до 14 лютого. Нехай ще радує людей. Адже позитив так потрібний кожному. Якось на об’їзній обламався водій з Одещини. У нього неприємності, а він нам дякує, бо наша святкова атмосфера його дещо розрадила. Тож побільше краси у нашому житті не завадить.

Ічнянська газета «Трудова слава» №3 (10176) від 20 січня 2022, Ніна Наливайко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: родина, Петрух, Ічня

Добавить в:
 
 


Центр Комплект