Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Рецепти Чернігівщини. У Чернігові оголосили кулінарний конкурс

Радио
Радио

Рецепти Чернігівщини. У Чернігові оголосили кулінарний конкурс

 

Чи можна комбінувати, наприклад, гриби й рибу в приготуванні страв? Чернігівщина багата на оригінальні місцеві смаколики. Управління культури та туризму ЧМР запроваджує кулінарний відкритий конкурс на кращий рецепт регіональної страви з використанням локальних продуктів. Презентували ініціативу 17 лютого в туристичному інформаційному центрі.Конкурс проходить в рамках проєкту «Чернігівщина: кулінарна спадщина». Мета конкурсу – популяризувати українську та регіональну кухню, поширювати корисну інформацію про культуру приготування різноманітних страв регіону.

Конкурс буде проходити протягом місяця – з 17 лютого по 17 березня в три етапи.

Участь у конкурсі є безкоштовною. За словами організаторів, нині розпочинається відбір заявок. До складу журі конкурсу входять провідні шеф-кухарі, громадські діячі, керівники ресторанних та туристичних підприємств Чернігова. Історик Олександр Бондар ретельно вивчає документи з локальними продуктами місцевої кухні.Фіналісти конкурсу будуть презентувати та готувати унікальні страви чернігівського краю, кажуть засновники заходу. Переможці серед професійних навчальних закладів міста матимуть можливість на додаткове безкоштовне стажування в одному з ресторанних комплексів міста.

Створення унікальних рецептів дасть можливість ще більше популяризувати туристичну галузь міста, кажуть організатори.

Унікальні рецепти будуть розміщені в збірці «Чернігівщина: кулінарна спадщина». Її планують видати в електронному варіанті вже в цьому році.

Джерело: телеканал Новий Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: кулінарний, конкурс

Добавить в:
 
 


Центр Комплект