Спиляв дерево - посади два

 

Під такою назвою вже понад рік діє акція в селі Іржавець Ічнянської територіальної громади. Тут випилюють дерева, які загрожують лініям електромереж, розчищають від чагарників кладовища та узбіччя, а натомість садять фруктові дерева.


Староста Іржавецького старо-стинського округу Ічнянської ТГ Сергій Сирота дуже хоче, щоб замість чагарників у селі росли сади з плодовими деревами, щоб користь від них для людей була. І вже почав втілювати цю ідею в життя.

«У нас діє програма «Спиляв дерево - посади два». Біля старостату ми вже посадили невеличкий садочок - 74 дерева. Там шість сортів яблук і два сорти нектаринів, - говорить Сергій Сирота. - Знайшли ще одну ділянку, яка була захаращена, але ми розчистили й посадили більше сотні фруктових дерев. У планах у нас засадити ще не один парк. Є люди, які доглядатимуть насадження. Якщо все вийде, то, можливо, з часом фрукти зможуть приносити додатковий прибуток до бюджету, який ми використовуватимемо на соціальні проекти. Можливо, будемо свої фрукти в місцеву школу віддавати».

«Чернігівщина» №6 (876) від 10 лютого 2022, Марія Пучинець

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дерева, Іржавець, Ічнянська, територіальна, громада

Добавить в: