Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Дві вчительки здобули нагороди в обласному етапі конкурсу Вчитель року – 2022» у номінації «Мистецтво»
Рекламодателям

Радио

Дві вчительки здобули нагороди в обласному етапі конкурсу Вчитель року – 2022» у номінації «Мистецтво»

 

З 24 січня по 4 лютого проходив конкурс «Вчитель року – 2022» у номінації «Мистецтво» в дистанційному режимі. В ньому взяли участь 5 педагогів закладів загальної середньої освіти Чернігівської області, всього було 33 учасники.Учасники конкурсу змагалися у таких конкурсних випробуваннях: «Практична робота», «Творча робота», «Фрагмент дистанційного уроку». Під час проведення конкурсного випробування «Практична робота» учителі музичного мистецтва працювали з музичним твором. Під час виконання творчої роботи педагоги продемонстрували предметно-методичну компетентність з розроблення плану-сценарію музично-сценічної постановки з режисерськими коментарями позакласного заходу із використанням навчального мистецького матеріалу. У конкурсному випробуванні «Фрагмент дистанційного уроку» учителі показали педагогічну майстерність з організації освітнього процесу шляхом проведення фрагменту дистанційного уроку з вивчення нового матеріалу та первинного застосування нових знань в синхронному режимі. Уроки, проведені конкурсантами, вирізнялися високим рівнем методичної майстерності, оригінальними підходами до використання сучасних педагогічних технологій, доцільним використанням ІКТ, атмосферою доброзичливості та творчої співпраці вчителя та учнів.
На основі рейтингу, укладеного за загальною кількістю балів, одержаних учасниками під час конкурсних випробувань фінального етапу першого туру та на підставі рішення журі переможцем конкурсу стала Юлія Маричевська, учитель музичного мистецтва Прилуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14 Прилуцької міської ради.
Інна Іванівна Рубан-Оленіч (Варвинська територіальна громада) стала лауреатом, зайнявши ІІ місце, набравши у підсумку 89 балів.

Юлія Маричевська:

- У нас було п'ять випробувань. Перше це було тестування, де були питання методики викладання музичного мистецтва. Також був майстерклас, де треба було на певні теми дати методичні рекомендації і представити свій досвід.
- Звичайно в мене ще мало досвіду, але я змогла гідно вийти і це був перший тур.

- У другому турі в нас був фрагмент дистанційного уроку - це робота з дітьми. Це найтворчіший процес був, адже коли з дітками працюєш ніколи не знаєш як воно закінчиться. Але за урок мене похвалили.

- Також Що в нас був етап практична робота - це режисерські коментарі до власного сценарію.


За словами Юлії її перемозі сприяла копітка команда робота адміністрації школи, консультанта Прилуцького ЦПРПП Людмили Гапченко, вчителів-колег Олени Романенко та Наталії Точкової.

Юлія Маричевська:


- Найперше, що спонукало це, напевно, адміністрація, яка сказала мені, що Юля ти зможеш в тебе все вийде, ми в тебе віримо. І я їм повірила і у мене все вийшло.

Консультант Прилуцького ЦПРПП Людмила Гапченко:

- У минулому році у нас був лауреат обласного етапу конкурсу "Учитель року" Череп Андрій (2 місце). Позаминулого знову ж лауреат в номінації "хімія" Дерев'янко Віталіна (3 місце) і от, нарешті, у нас перше місце, є переможниця. Це свято, свято усіх освітян міста Прилуки.

Попереду ще один найскладніший етап конкурсу - всеукраїнський.Gorod.cn.ua за матеріалами varvynska-gromada.gov.ua та телеканалу «ТІМ»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: конкурс, вчитель

Добавить в:
 
 


Центр Комплект