Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Артема Варенко, який пограбував поліцейського в АТБ на Масанах засудили
Рекламодателям

Радио
Радио

Артема Варенко, який пограбував поліцейського в АТБ на Масанах засудили

 

24 січня 2022 року суддя Карапута О.О. Новозаводського райсуду міста Чернігова винесла обвинувальний вирок Артему Варенко, який ввечері 1 жотвня 2021 року пограбував поліцейського Володимира Савона в АТБ на Масанах по вул.Незалежності, 10.

Згідно з матеріалами судового розслідування близько 23 год. 28 хв. Артем Варенко перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння, у приміщенні магазину «Продукти-1158» ТОВ «АТБ-Маркет» за адресою: м. Чернігів, вул. Незалежності, 10 умисно наніс потерпілому два удари кулаком правої руки в ділянку голови справа, після чого відкрито викрав у жертви чоловічу сумку - барсетку вартістю 452,20 грн., всередині якої знаходилися: грошові кошти в сумі 865,90 грн. та 15 доларів США. В барсетці також були документи Савона - службове посвідчення старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах Головного управління Національної поліції в Чернігівській області та на атівку, банківські картки і т.д.На фото Артем Варенко


Обвинувачений, допитаний у судовому засіданні, показав, що 01.10.2021 року після роботи він вживав алкогольні напої з товаришем навпроти магазину «АТБ», що по вулиці Незалежності, потім побачив, як потерпілий пішов в магазин АТБ. Обвинувачений пішов слідом за ним, та близько 23 год. наніс потерпілому два удари в район шиї, коли останній упав, то ще наніс два удари в ділянку голови. Коли потерпілий був без свідомості, забрав барсетку з документами та грошима і пішов з магазину. У скоєному щиро кається. Цивільний позов про стягнення з нього моральної шкоди у розмірі 100 000 грн не визнав.

Суддя Карапута визнала Варенко винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.186 КК України та призначила йому покарання у виді позбавлення волі строком на 4 (чотири) роки. Строк відбуття покарання будуть рахувати з часу його затримання, з 02 жовтня 2021 року. Цивільний позов було задоволено частково та призначено стягнути із Варенка , на користь Савона - 20000 (двадцять тисяч) грн. 00 коп. моральної шкоди.

Нагадаємо нашим читачам, що у Володимира Савона у день його пограбування стався конфлікт з 4-мf молодими чернігівцями. В ході конфлікту було вбито колегу Савона - Артура Єрохіна.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Савон, Варенко, Масани

Добавить в:
 
 


Центр Комплект