Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Жінки Чернігівщини розповіли, чи готові війська. Результати опитування

Радио
Радио

Жінки Чернігівщини розповіли, чи готові війська. Результати опитування

 

Наказ Міністра оборони України №313 від 11 листопада 2021 року про взяття на військовий облік жінок, які мають військові чи споріднені спеціальності, призвів до жвавого обговорення у суспільстві, а також породив чимало жартів та мемів. Що з цього приводу думають самі жінки, читайте у матеріалі.Олена КЛИМЕНОК, економіст «Акордбанку»:
—Якщо треба буде йти до війська, то піду, але від самої ідеї не в захваті. Не жіноча це справа! Тим більше жінки не повинні служити примусово. Якщо самі хочуть до війська – нехай служать. Це ж стосується і чоловіків – потрібно, щоб країну захищали вмотивовані люди, які прагнуть це робити. Думаю, що в екстремальних умовах людина, яка не хотіла до війська, навряд чи проявить себе найкращим чином, тож і користі від них небагато.Світлана КОНОВАЛОВА, оператор поштового відділення:

— Переконана, що військо – це суто чоловіча справа. Звичайно, жінки можуть служити, скажімо, військовим медиком чи зв’язківцем. Однак особисто я вважаю, що жінка має народжувати й виховувати дітей, бути берегинею родинного вогнища, опікуватись традиційними жіночими справами.


Ганна БЕЗСМЕРТНА, швачка Центру надання соціальних послуг:
— Подібний примус виглядає не дуже розумно, бо в мирний час потреби у жіночій військовій службі немає. Тим більше, що нема розуміння яким чином здійснюватиметься подібна служба – строково, за контрактом чи це будуть періодичні навчання. Якщо ж трапиться війна, то захищати Батьківщину підуть практично всі, без сумніву.
Ірина АНІКІЄНКО й Алла АВРАМЕНКО – адміністратори Центру надання адміністративних послуг:
— Якщо постане така потреба – піду неодмінно! Мій чоловік служить у війську, тому і я морально готова до служби. Також без проблем стану на військовий облік – не бачу у цьому чогось незручного чи особливого, — підкреслила Ірина.
— Мій син служить у війську й племінниця обрала військову стезю, тож, коли доведеться -- відслужу без проблем. Треба. то й треба! -- підтримала колегу Алла.

До речі, всі жінки Городнянського ЦНАПу заявили, що підтримують ініціативу Міноборони й за потреби стануть на військовий облік та підуть до війська.

Джерело: «Новини Городнянщяни»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: війська, опитування

Добавить в:
 
 


Центр Комплект