У «Зеленому гаї» буде тероборона

 

22 грудня обласна рада прийняла рішення про зміну статусу майнового комплексу на вулиці Верені, 2 у Чернігові. Раніше багато років поспіль там знаходився дитячий протитуберкульозний санаторій «Зелений гай». У ньому оздоровлювалися діти з усієї області та з соціально незахищених родин. Проте вже майже два роки, як його закрили. І ділянка площею 2,905 гектара та споруди на ній не використовувалися.— Наразі цей комплекс передають у довгострокову оренду для розміщення в ньому підрозділу територіальної оборони.


— Там знаходитимуться дві частини. Одна — батальйон територіальної оборони Чернігова, який виконуватиме завдання в обласному центрі. І саме управління бригади територіальної оборони, — пояснює Сергій Болдирев, директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації. — Очолює тероборону в області голова облдержадміністрації В’ячеслав Чаус. Начальник штабу — командир бригади Олексій Висоцький. У всіх районах керівники місцевої тероборони — голови райдержадміністрацій, а начальники штабів — командири батальйонів.

Зараз у районах, як і в Чернігові, йде підготовка об’єктів для дислокації. Вони забезпечуються меблями, перевіряється зв’язок і т.д. Виконується багато завдань. Нині проходить процес формування підрозділів. Набирають людей. Вони отримують форму, готуються бази для розміщення.

«ВісникЧ» №2 (1861) від 13 січня 2022, Валентина Остерська

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: облрада, підрозділ, тероборони, вулиця, Верені, 2

Добавить в: