Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Відома художниця Олеся Вакуленко вийшла заміж за прилучанина та творить тепер у цьому місті

Відома художниця Олеся Вакуленко вийшла заміж за прилучанина та творить тепер у цьому місті

 

В її роботах поєднано традиційне і сучасне. Від них віє позитивом і неймовірною енергетикою. На її розмальованих тареля, книгах, сукнях т а хустках оживають пташки та дерева життя. Олеся Вакуленко відома дизайнерка одягу, членкиня Національної спілки майстрів народного мистецтва України, книжковий ілюстратор та художниця у третьому поколінні родом з Харкова вийшла заміж за прилучинанина та вже півроку черпає музу саме у цьому місті.

Олеся Вакуленко:

- У Прилуках у мене відносно нещодавно з'явилася рідня. Мій чоловік родом із Прилук, в Прилуках чудові батьки, у яких наразі живемо з дитиною маленькою. І мої нові батьки мені дуже зараз допомагають з маленькою дитиною, приймають нас в гостях і усіляко допомагають ростити онука.

Олеся Вакуленко працює у жанрах українського декоративного розпису, книжкової та станкової графіки, витинанки, батику, розпису одягу та графічного дизайну. У знаменитій родині Вакуленко - Олеся вже третій художник. Батьки Олесі - заслужені майстри народної творчості Тамара і Олександр Вакуленко займаються саме петриківським розписом.

Олеся Вакуленко:


- Мої батьки є можна сказати, титанами та корифеями петриківського розпису. У мами є своя школа для для дорослих петриківського розпису, яка є Харкові та Києві. Уже років мабуть із 10 функціонує. І з під маминої опіки дуже багато вийшло вже самостійних гарних цікавих дуже гідних майстрів.

Бабуся Олесі Ганна Самарська народний художник України добре знана своїми роботами далеко за межами країни, вона майже все життя живе в Петриківці. Крім петриківського розпису бабуся займається декоративними живописом, вона в дитинстві була ученицею і все життя є послідовницею знаної української мисткині Катерина Василівни Білокур.

За освітою Олеся Вакуленко дизайнер з текстилю, закінчила Харківська Державну Академію дизайну і мистецтв. Та ще задовго до моментом вступу вже мала шість виданих книжок з власними ілюстраціями. В Олесі є колекція ексклюзивних суконь з ручним розписом, бо одним із напрямків її творчої майстерні є створення авторського одягу. це фактично такі картини, які можна носити на собі, - ділиться дизайнерка.Джерело: телеканал «ТІМ»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: художниця, Вакуленко, Прилуки

Добавить в: