Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Благодійний фонд Атрошенка отримав нового голову та поділився планами на 22 рік

Благодійний фонд Атрошенка отримав нового голову та поділився планами на 22 рік

 

ПОЗИЦІЯ На форумі з нагоди 10-річчя благодійного фонду «Поліський оберіг», що відбувся 22 грудня, були підбиті підсумки роботи організації за цей час та окреслені головні завдання на майбутнє.

Виступаючи перед учасниками зібрання, засновник «Поліського оберегу», Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко у своєму вітальному слові пригадав історію створення організації, подякував волонтерам, які працюють тут із перших днів роботи і наголосив на важливості завдань, котрі виконує ця організація.

- Фонд «Поліський оберіг» став майданчиком для небайдужих до долі наших земляків і всієї Чернігівщини, з якого була простягнути рука допомоги тим, хто її потребував. Хто залишався тоді й досі залишається без належної уваги центральної влади, - наголосив Владислав Атрошенко.

«Поліський оберіг» став багато в чому першопрохідником та ініціатором важливих соціальних проєктів і програм, що втілюються по сьогодні. На переконання міського голови фонд має отримати новий поштовх для розвитку. Потрібна людина, яка вдихне в нього нове життя.- Такою людиною, яка протягом багатьох років працює в моїй команді, є Олександр Ломако, секретар Чернігівської міської ради. Олександр – зможе! - впевнений Владислав Атрошенко.

Присутні оплесками зустріли цю пропозицію. Адже секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако – давній партнер фонду «Поліський оберіг», співорганізатор та координатор багатьох соціальних проєктів.

Олександр Ломако подякував Владиславу Атрошенку за висловлену довіру і зазначив, що для нього це – велика відповідальність.

- Я знаю, скільки багато емоцій ви присвячуєте благодійності, і бачу, що ви все робите щиро та ніколи не шкодуєте за витрачені на допомогу людям час та ресурси. Ви – людина з великим серцем. І всі, хто працює з фондом, допомагає в наших добрих справах, - це люди з великим серцем, - підкреслив Олександр Ломако.Він відзначив, що сьогодні робота фонду важлива, як ніколи. «Складні часи для людей – і морально, і фінансово. В країні питанням соціальної допомоги людям ніхто не приділяє серйозної уваги. Частину функцій держава переклала на місцеве самоврядування. Не кажучи про те, що десятиліттями практично не фінансується квартирна черга десяткам категоріям громадян - ветеранам війни, чорнобильцям, сиротам, багатодітним родинам тощо. Саме тому, важко переоцінити роль благодійних фондів, які в цих обставинах намагаються простягнути руку допомоги тим, хто її найбільше потребує», - підкреслив Олександр Ломако.  

Декілька місяців тому він напрацював оновлену стратегію розвитку фонду «Поліський оберіг» із новими соціальними проєктами, частина з яких вже почала працювати. Їхня географія розширюється, а до роботи долучаються нові координатори – представники та лідери громад області. «Завдяки нашій спільній роботі, жителі Чернігівщини повинні отримати нові можливості в 2022 році. Я щиро цього всім бажаю», - наголосив, підсумовуючи свій виступ, Олександр.Потім було представлено нових координаторів проєктів по частині громад Чернігівщини. Це  – Сергій Гарус, Ріпкинський селищний голова; Світлана Бицько, Добрянський селищний голова; Валерій Костильов, Любецький селищний голова; Володимир Шелупець, Киселівський селищний голова; Дмитро Федоров, Новобілоуський селищний голова; Олена Швидка, Іванівський селищний голова; Ксенія Ячна, керуюча справами виконкому Седнівської селищної ради, Катерина Феделеш, голова фракції партії «Рідний дім» у Михайло-Коцюбинській селищній раді, Олександр Орловський, депутат Чернігівської районної ради від Олишівської громади; Валентина Ворох, заступник керівника фракції партії «Рідний дім» у Гончарівській селищній раді.

У заключному слові Владислав Атрошенко подякував усім причетним до роботи благодійного фонду і закликав при будь-яких життєвих обставинах знаходити можливість приділити частку свого часу іншим людям і відкривати свої серця для добрих справ.

А «Поліський оберіг» і надалі для всіх простягатиме свою руку допомоги. Цілей у благодійного фонду  – багато, а ось кінцевої – бути не може. Адже завжди є кому допомогти!
Прес-служба Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Поліський оберіг, благодійний фонд, Владислав Атрошенко, Олександр Ломако

Добавить в: