Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » 29 грудня відбудеться перше засідання по справі Савченка-Кійовського
Рекламодателям

Радио
Радио

29 грудня відбудеться перше засідання по справі Савченка-Кійовського

 

Затримання Олександра Савченка Заступника екс-голови Чернігівської ОДА Анни Коваленко 1 червня поточного року наробило багато шуму у місті. Адже сума, яка фігурує у провадженні досить значна - 160 тисяч доларів, а другий фігурант по справі - бізнесмен з Чернівців Роман Кійовський, який начебто запропонував ці кошти Савченку, щоб той допоміг виграти аукціон з продажу готелю «Слов’янський», що розташований на мальовничому березі Десни у Новгород-Сіверському, і вартість якого становить понад 26 млн грн без ПДВ. (близько 1 млн. доларів).Іншою дивною деталлю у справі є те, що напередодні 26 травня аукціон по готелю не відбувся, бо не було взагалі бажаючих його купити. Адже головною перепоною у торгах є місцерозташування готелю. Будь він по ближче до обласного центру, чи у Чернігові, скоріш за все, його б давно продали, але Новгород-Сіверський не дуже популярний серед туристів маршрут, а технічної можливості, як повідомляли нашому сайту працівники готелю, зробити з приміщення міні-курорт чи санаторій - нема. Кійовський не мав права брати участь повторно в аукціоні, адже коли виграв його не сплатив кошти, а отже договір було розірвано, а ФДМУ подав до суду, аби стягнути вартість «неустойки». Також керівництво ФДМУ публічно зазначало, що вплинути на будь-який аукціон неможливо ніяким чином. 

Анна Коваленко на другий день після затримання звільнила Савченка, після цього його та Кійовського суд відпустив додому під заставу. Причому спочатку сума застави була призначена у розмірі 4 млн. 400 тисяч гривень кожному, а пізніше Київський апеляційний суд зменшив її вдесятеро.

Кійовському та Савченку інкримінують вчинення шахрайства в особливо великих розмірах (ч.4 ст.190 КК України), санкція статті передбачає від 5 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією.

Адвокатами виступлять Іван Ліберман у Кійовського та Олександр Козуб у Савченка, обидва захисники - немісцеві. Засідання призначене на 29 грудня о 10.00 в Деснянському райсуді, справа дісталася судді Ользі Олександрівні Кузнєцовій.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Савченко, Кійовський, шахрайство, готель

Добавить в:
 
 


Центр Комплект