• Брухт Минус 40
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Центральній бібліотеці імені Коцюбинського облаштовують бібліоковоркінг

Радио

У Центральній бібліотеці імені Коцюбинського облаштовують бібліоковоркінг

 

Під бібліоковоркінг виділили окреме приміщення, де зробили ремонт, освітлення та встановили меблі. В рамках громадського проєкту "Бібліотека-онлайн" у Чернігові завершується організація модернізованого простору "Край небо", що стане місцем реалізації освітніх та творчих проєктів нашого міста.

Час не стоїть на місці, а світові тенденції постійно змінюються. Бібліотечна сфера - не виключення. Цей коворкінг має стати прикладом того, як бібліотеку можна модернізувати з книгозбірні на культурний осередок та простір для неформального спілкування та обміну досвідом.

Олександр Шевчук начальник управління культури та туризму ЧМР зазначив, що відкриття подібного коворкінгу - справжній прорив в розвитку бібліотечної системи міста. Подібні планують облаштовувати і надалі, аби заохотити молодь проводити більше часу у креативному просторі.

Реалізували конкретно цей проєкт у співфінансуванні двох бюджетів - державного та місцевого. Нині ремонтні роботи на завершальному етапі. Простір передбачає зручне зонування та може використовуватися для різних заходів, зокрема фестивалів чи виставок.
Відкрити бібліоковоркінг для відвідувачів планують до кінця грудня.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: бібліоковоркінг, Шевчук, бібліотека

Добавить в:
 
 


Центр Комплект