Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівська ТЕЦ розпочала роботу на резервному паливі – природному газі

Чернігівська ТЕЦ розпочала роботу на резервному паливі – природному газі

 

Чернігівська ТЕЦ розпочала роботу на резервному паливі – природному газі. Причиною переходу з вугілля на газ є складна ситуація із забезпеченням вугіллям енергетичної галузі, яка склалася в усій країні. Втім ситуація контрольована.  Підприємство використовує газ для вироблення теплової та електричної енергії в межах попередньо виділених лимітів, відповідно до контрактів, укладених з НАК "Нафтогаз України". Керівництво Чернігівської ТЕЦ наголошує, що зміни структури паливної складової не вплинуть на вартість послуг з теплопостачання та гарячого водопостачання, які отримують споживачі.


Щодо компенсації з міського бюджету, то мова йде лише про різницю між економічно обґрунтованим тарифом та діючим. Незважаючи на критичну ситуацію в Україні, що склалася через дефіцит вугілля, Чернігівська ТЕЦ ТОВ фірми "Технова" активно працює над забезпечення підприємства паливом. Зобов'язання і забезпечення людей гарячою водою підприємство виконує і виконувати протягом всього опалювального періоду 2021-2022 років.

Джерело: телеканал «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ТЕЦ, опалення

Добавить в: