• Брухт Минус 40
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » 17 грудня до Чернігова приїде «Чорний квадрат», вигравайте квиточки!

Радио

17 грудня до Чернігова приїде «Чорний квадрат», вигравайте квиточки!

 

Цього разу, вистава, яку покаже «Чорний квадрат» буде називатися «Право на Ліво». Чернігівці вже встигли полюбити цей прекрасний театр та його акторів. І кожного разу, в залі ми чуємо зі сцени небанальні жарти, милуємося талановитою грою акторів та покидаємо виставу з чудовим настроєм, немовби побалакали з близькими друзями по душам.

Не пропустіть шанс відвідати виставу «Право на Ліво». Вона відбудеться у Міському палаці культури (вул.І.Мазепи, 23) 17 грудня о 19.00.

Відвідування заходу згідно карантинних норм, діючих на дату події.

Вартість квитків 220-420 гривень, купити їх можна за посиланням: https://chernigov.karabas.com/chornij-kvadrat-shukayu-cholovika-na-kozhen-den


Праворуч підеш – коня втратиш, ліворуч підеш – дружину знайдеш або сам пропадеш. Вже ніхто й не пригадає точно, що стверджує «народне графіті». Але суть залишається незмінною – з тих чи інших причин ми завжди стоїмо перед вибором і ставимо собі питання:
Навіщо мені потрібен цей вибір?
Чи можу я обійтися без нього?
Які наслідки цього вибору для мене і моїх близьких?
Чи дійсно у мене все в порядку, якщо я вимушений обирати чи… я намагаюсь обманути себе?
Якщо вам на думку вже прийшла ситуація з вашого життя чи з життя ваших знайомих, не поспішайте відповідати. Пропонуємо разом пошукати рішення в нашій новій ексцентричній комедії. Так-так, саме комедії! Адже ви пам’ятаєте, що «найбільші дурниці у світі робляться з серйозним виразом обличчя».


Повідомляємо, що на наші читачі зможуть прийняти участь у розіграші квитків у перший ряд. Для цього потрібно підписатися на сторінку Фейсбук сайту Gorod.cn.ua, а також зробити репост цього матеріалу  вставивши посилання у себе на сторінці в Фейсбуці: https://bit.ly/31OrBhc

Переможець буде визначений у середу, 15 грудня. Бажаємо успіху!

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: квитки, вистава, театр

Добавить в:
 
 


Центр Комплект