Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Андрій Ілларіонов вважає, що Росія не нападе на Україну, а рівень життя зросте

Андрій Ілларіонов вважає, що Росія не нападе на Україну, а рівень життя зросте

 

До міста завітали відомий економіст Андрій Ілларіонов та директор Українського інституту майбутнього Вадим Денисенко. Вони зустрілися з керівництвом Чернігівської обласної ради, Оленою Дмитренко та Дмитром Блаушем, а також секретарем міської ради Олександром Ломако. Говорили про економіку регіону та напруженість, яку спровокувала інформація щодо скупчення військ на кордоні з Україною.

Війни боятися не варто. Україна може стати успішною державою навіть в оточенні непередбачуваних сусідів, – впевнений Андрій Ілларіонов. Про те, як це зробити і йдеться у презентованій програмі “Трильйон доларів для України”. Розробники не вважають її фантастичною, запевняють, що таке можливо за умови послідовної реалізації.

Презентація можливостей, які забезпечать фантастичне зростання ВВП в країні, базується на досвіді 20 країн, які проводили таку політику після другої світової війни. Ця стратегія не є економічним дивом. На її реалізацію знадобиться чимало років і зусилля не одного Уряду та Парламенту, – акцентували розробники.Джерело: телеканал «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ілларіонов, економіка

Добавить в: