Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Зеленський підписав указ про призов резервістів та анонсував зниження податків для бізнесу і на бензин

Зеленський підписав указ про призов резервістів та анонсував зниження податків для бізнесу і на бензин

 

Президент Володимир Зеленський заявив, що підпише указ про призов військовослужбовців запасу через збільшення військової загрози з боку Росії.Я підкреслюю, йдеться виключно про громадян, зарахованих до оперативного резерву.

Маємо підвищити готовність українського війська до всіх можливих змін в оперативній обстановці".

Президент запевнив, що потреби в оголошенні загальної мобілізації немає. Він додав, що головнокомандувач Збройних Сил підписав указ про проведення додаткових навчальних зборів усіх військовослужбовців.

Зеленський додав, що Україна прагне організувати саміт лідерів країн-членів Радбезу ООН спільно з очільниками Туреччини та Німеччини. За його словами, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоґан уже підтвердив готовність до участі в такому заході.


Також Зеленський анонсував запуск програми "економічного патріотизму", що передбачає зниження податкового навантаження на бізнес і зниження ПДВ нв бензин та дизельне паливо.

"Патріот - це той, хто бореться з ворогом за свою землю. І той, хто вкладається в неї грошима і створює на ній робочі місця, тому ми запускаємо програму економічного патріотизму. Це додаткові стимули для локалізації нашого виробництва. Цільові програми підтримки окремих галузей.

Зменшення податкового навантаження на бізнес та обмеження перевірок. Це стимули для залучення коштів населення в бізнес і банківську систему.

Зниження ПДВ на бензин та дизель, що зменшить ціни на заправках. Наша мета - здобуття економічної незалежності. Особливо в енергетиці", - сказав у своєму відеозверненні Зеленський.Джерело: "Українська правда"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Зеленський, резервісти, економіка, бензин

Добавить в: