Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Більше трьох мільйонів – у Новгороді-Сіверському встановлюють кисневу станцію

Радио
Радио

Більше трьох мільйонів – у Новгороді-Сіверському встановлюють кисневу станцію

 

Дочекалися своєї кисневої станції – роботи по її встановленню розпочались в у Новгороді-Сіверському. Кисень підводитимуть до опорної лікарні, яка до того користувалася кисневими балонами. Станція розташовуватиметься поряд з Центром первинки та автопарковкою.Наразі будівельники роблять заміри в коридорах та кабінетах лікарні, куди підводитимуть кисень. Це будуть кабінети ендоскопії, реанімації, палата серцево-легеневої реанімації, операційна та до ковідне відділення.

Опорна лікарня з ковідним відділенням досі обходилась кисневими балонами. Їх привозили на вантажівці з Чернігова.

У розпал епідемії автівку по кисень доводилося відправляти за 200 кілометрів двічі на день, а балони тут доводилось міняти і вночі по кілька разів. Спеціаліст по роботі з балонами під тиском Микола Стрельцов говорить, що важкохворим одного балону вистачало на три години. Мінімальна кількість балонів на лікарню – від десяти на добу.

"І постало питання: ось людина лежить під киснем, і у мене закінчується кисень до обіду – і де його взяти? Ви уявляєте, ситуація яка? Люди, які залишаються на кисні, вони просто помруть. От людина лежить, а їй залишається кілька годин", – каже заступник генерального директора Новгород-Сіверської ЦМЛ Сергій Підгорний.

Сама киснева станція наразі зберігається на лікарняному складі з травня. Купили її на держсубвенцію – за один мільйон 280 тисяч гривень.

Щоб її встановити, потрібно було ще понад два мільйони гривень. На початку осені один мільйон 200 тисяч виділили з бюджету громади. Нещодавно ще стільки ж надійшло завдяки програмі регіонального розвитку з державного бюджету. Станція має запрацювати за кілька тижнів.

Джерело: Суспільне Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Новгороді-Сіверський, киснева, станція

Добавить в:
 
 


Центр Комплект