Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові до Нового року встановлять ретро-ялинку та фотолокації для дітей
Рекламодателям

Радио
Радио

У Чернігові до Нового року встановлять ретро-ялинку та фотолокації для дітей

 

18-метрова ялинка оздоблена традиційними і сучасними елементами, нові локації, ілюмінація, та дещо змінена концепція оформлення. Вдруге поспіль Чернігів зустрічатиме Новий рік і Різдво  у нестандартних карантинних умовах. Однак цього разу, більш атмосферно і святково. Аби люди змогли психологічного оговтатися від останніх подій і трохи відпочити. Про рішення піти на такий обережний крок, враховуючи прогнозовану епідситуацію, під час загальноміської наради повідомив Владислав Атрошенко.


За словами міського голови, якщо цивілізоване суспільство вакцинуюється і поступово повертається до звичного життя, то ми теж спробуємо рухатися у цьому напрямку. Щодо того, який вигляд цього року матиме місто, у муніципалітеті вже визначилися. Так, вогнями засяють паркові зони, та мені-сквери у різних мікрорайонах. А центром усього святкового дійства, як завжди, стане Красна площа.

Джерело: Телеканал «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ялинка, Атрошенко, карантин, нарада

Добавить в:
 
 


Центр Комплект