• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Юлія Свириденко — четвертий прем'єр з Чернігівської області


Юлія Свириденко — четвертий прем'єр з Чернігівської області

 

35-річна Юлія Свириденко призначена першим віце-прем’єр-міністром і міністром економіки. Якщо відкинути частину віце (тобто заступник) виходить — прем’єр. Може стати головою уряду в статусі в.о., якщо виникне потреба.Свириденко — четвертий прем’єр (ну майже) з Чернігівської області. Першим був Леонід Кучма (до президенства), другим — Віталій Масол, третім — Олексій Гончарук.

Рік перед призначенням, з 22 грудня 2020 року, Юлія Свириденко працювала заступником Андрія Єрмака, голови Офісу Президента. Кажуть, що зараз ОП має більше значення, ніж навіть уряд. Тому і питання — підвищення чи пониження в статусі принесла нова посада Юлії Анатоліївні?

А ще їй закидають ... роботу на Китай, лобіювання інтересів китайського бізнесу в Україні. У 2011 році Свириденко їздила в місто Усі, провінція Цзянсу. Пишуть, що результатом стало створення декількох компаній, підконтрольних Китаю. Знає китайську мову.

Підчас роботи Юлії Анатоліївни в Чернігівській ОДА китайців в області не додалося більше, ніж було до того. Хіба що ми не помітили.

Президенту Зеленському приписують «розворот на Китай» — спроби залучення китайських грошей в Україну. Тому, мовляв, Свириденко і стала віце-прем’єром. А що далі? Більше влади — більше китайців на Чернігівщині і взагалі в країні?

ВирокСергій Головня, громадський активіст, Прилуки:

— Ма сьогоднішній день, політична партія «Слуга Народу», яку власне І представляє пані Свириденко, втрачає свій рейтинг, головним чином через невиконані обіцянки (приміром, прийде весна — саджати будемо), гучні скандали та Інші речі. Тож, якщо і надалі все триватиме так само, належність до «слуг» ризикує відправити всіх на політичний смітник. Щодо призначення Юлії Свириденко, то достатньо і звернути увагу на те, де вона працювала на попередній посаді І яких успіхів там 1 досягла. Адже насамперед громадськість має давати оцінку чиновнику за принесену ним користь державі. Во зарплату пані Юлії, як І кожному чиновнику, платить кожен із нас. Особисто вважаю, що погодившись на нове призначення, Юлія Свириденко засвідчила, що повністю поділяє політику правлячої партії. Отож поїш є відповідальною за нинішній стан речей у країні І, зокрема, на Чернігівщині. Тому таке призначення — це І не злеї, і не падіння, це — вирок.

«Юлія Анатоліївна — людина команди президента»Іван Цементов, депутат облради, фракція «Слуга Народу», Городня:

— Не знаю жодної людини, яка б сказала, що це падіння. Перший віце-прем’єр міністр — одна з найвищих посад у державі. ТІ люди, котрі трудяться, у них є мета: йти кар'єрними щаблями. Для того, щоб не тільки заробити більше грошей, а й досягти і тієї чи Іншої вершини і допомогти своєю роботою країні. Тому вважаю, що пані Юлія заслужено на своїй посаді. Для неї — це однозначно злет.

Вона грамотна І йшла до цього, наполегливо працювала. Юлія Анатоліївна — людина команди президента. І це здобуток для країни, коли професійні, фахові особистості призначаються на ключові напрямки. Я бажаю Юлії, щоб у неї все вийшло, як задумала. Бо знаю, задумки в неї тільки на благо нашої країни і області. Сподіваюся найближчим часом ми побачимо результати її роботи.

Своя людина в урядіІгор Мосійчук, екснардеп, громадський діяч, Київ:

— Цим призначенням (Юлії Свириденко. — Авт.) і Офіс Президента, а точніше Андрій Єрмак (керівник ОП. — Авт.) посилює свої позиції в уряді. Плюс, у випадку відсутності прем'єра, керує урядом саме перший віце-прем'єр. Виходить, в обличчі Юли Анатоліївни Офіс отримує свою людину в уряді. І не виключено, висуне її чоловіка (Сергія Дерлеменка. — Авт.) від «слуг» по 206 виборчому окрузі (який звільнився після смерті нардепа Антона Полякова 8 жовтня цього року. — Авт.). Такий варіант проговорюється на Банковій.

«ВісникЧ» №46 (1853) від 18 листопада 2021, Вікторія Товстоног, Валентина Остерська

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Свириденко

Добавить в:
 
 


Центр Комплект