• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Робота центрів масової вакцинації населення проти COVID-19 цього тижня


Радио

Робота центрів масової вакцинації населення проти COVID-19 цього тижня

 

У Чернігові цього тижня робота всіх чотирьох центрів масової вакцинації проти COVID-19 - без змін.По будніх днях усі чотири центри працюватимуть з 8.00 до 20.00.

У центрі вакцинації, розташованому в обласному молодіжному центрі (колишній кінотеатр ім.Щорса), щеплення робитимуть вакциною Pfizer та CoronaVac. У приміщенні Чернігівської обласної ради (просп. Миру, 43) та у торговому центрі «ЦУМ» щепитимуть вакциною Pfizer. У торговому центрі «Голлівуд» доступні будуть вакцини трьох виробників - Pfizer, CoronaVac та AstraZeneca.

У вихідні в місті також працюватиме центр масової вакцинації, розташований у приміщенні колишньої Деснянської райради (просп. Перемоги, 141). Тут щепитимуть вакцинами Pfizer і CoronaVac. Усі п'ять центрів по вихідних працюють з 10.00 до 16.00.

Нагадаємо, що вакцинуватися можна також у пунктах щеплень поліклінічних відділень міських лікарень. Вони працюють за графіком роботи медичних закладів.

Джерело: прес-служба Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вакцинація

Добавить в:
 
 


Центр Комплект