Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Вбивство Полякова хочуть зам'яти - "слуга народу" про розслідування справи
Рекламодателям

Радио
Радио

Вбивство Полякова хочуть зам'яти - "слуга народу" про розслідування справи

 

Він був молодою, перспективною, харизматичною людиною, у якої все було попереду.Смерть народного депутата Антона Полякова була вбивством, але розслідування намагаються зам'яти ті, хто, можливо, до цього причетний. Про це сказав в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" нардеп від "Слуги народу" Артем Дмитрук.

"Я впевнений, що Антона вбили. Він не був наркоманом, і він точно не зробив самогубство і не зробив ті речі, які там написані. Змішав димедрол з алкоголем і через це померти? Він був молодою, перспективною, харизматичною людиною, у якої все було попереду. Вбити себе – це зайве", - сказав депутат.

Дмитрук, як представник правоохоронного комітету ще в перші дні після смерті Полякова підготував звернення до МВС, під яким підписалися всі члени комітету.

"Я вимагав зробити, якщо це потрібно, закрите засідання правоохоронного комітету. Щоб прийшли правоохоронці, заступник міністра чи міністр і дали нам чіткі відповіді: що сталося, що відбувається на сьогодні, на якому етапі розслідування, хто займається", - розповів він.


Нардеп упевнений, що про смерть Полякова досі пам'ятають лише завдяки суспільному резонансу. Також Дмитрук вважає, що можливі причетні до вбивства Антона Полякова намагаються зам'яти цю історію.

"Якби не суспільний резонанс, ніхто б цим не займався. Вже б забули про це. Ось що хочуть зробити ті, хто, можливо, до цього причетний - зам'яти цю історію, щоб всі замовкли", - підсумував Дмитрук.

Нагадаємо, народний депутат Антон Поляков помер у Києві в ніч на 8 жовтня. Патрульні за порушення ПДР зупинили таксі й побачили в машині непритомного чоловіка. Ним виявився Антон Поляков.

Правоохоронці повідомили, що в організмі нардепа, який помер, виявили алкоголь і важкий наркотик метадон.

"В організмі загиблого, крім невеликої дози алкоголю, є така речовина, як метадон. Але який саме метадон, коли він потрапив в організм щодо часу смерті, як це могло безпосередньо вплинути на смерть потерпілого - ще буде встановлюватися після глибоких досліджень", - сказав речник МВС Антон Шевченко.

Джерело: Україна 24

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Поляков

Добавить в:
 
 


Центр Комплект