• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Чернігові пройшла зустріч українських та американських військових (фото)


Радио

У Чернігові пройшла зустріч українських та американських військових (фото)

 

В оперативному командуванні «Північ» відбулася робоча зустріч Аташе Сухопутних військ при Посольстві США в Україні полковника Брендона Преслі з командувачем військ генерал-майором Віктором Ніколюком та офіцерами управління. У ході візиту керівний склад ОК «Північ» та американські колеги обговорили ряд питань щодо безпекової ситуації у північно-східному регіоні України та напрямки співробітництва з США.

Наші підрозділи неодноразово проходили навчання за участі та під керівництвом американських інструкторів. Це і є один із результативних напрямків нашої спільної роботи. Сподіваюся, що співпраця буде тільки поглиблюватися, а позитивні результати нарощуватимуться, - зазначив командувач військ оперативного командування «Північ» генерал-майор Віктор Ніколюк. – Адже важливо, що задача у нас одна – це перемога над ворогом.У ході брифінгу української сторони до американських партнерів була доведена інформація про безпекову ситуацію у територіально-сухопутній зоні відповідальності ОК «Північ». Також окремо зупинилися на вже отриманому досвіді управління та підпорядкованих військових частин у ході участі воперації Об’єднаних сил за відповідними напрямками діяльності, зокрема в логістиці, розвідці, в системі зв’язку тощо.

Полковника Брендона Преслі та його помічника майора Джеймса Тіппетса цікавили ефективність та досвід використання матеріально-технічної допомоги, отриманої від США у ході виконання бойових завдань українськими військовими. Серед іншого увагу акцентували на застосуванні ПТРК «Javelin».

Звичайно, зустріч не пройшла без обговорення перспективних напрямків співробітництва та подальших спільних дій українських військових та партнерів країни-члена НАТО задля укріплення обороноздатності України.
На згадку про плідну зустріч генерал Ніколюк та полковник Преслі обмінялися сувенірами.

Джерело: Світлана Халімоненко, служба зв’язків з громадськістю ОК «Північ», фото автора

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: американці, «Північ», військові, «Javelin», Ніколюк

Добавить в:
 
 


Центр Комплект