• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Через тиждень учні старших класів можуть повернутися за парти


Радио

Через тиждень учні старших класів можуть повернутися за парти

 

Сьогодні на розширеній нараді із керівниками структурних підрозділів та керівниками комунальних підприємств міської ради мер міста після того, як очільник 2-ї міської лікарні Владислав Кухар та начальник управління освіти Василь Білогура озвучили ситуацію з ковідом по місту і статистику захворюваності дітей, дав доручення їм обом обговорити у четвер 11 листопада можливість того, щоб учні старших класів повернулися до звичайної форми навчання у школах.Нагадаємо, що цей тиждень учні всіх шкіл, крім школи для дітей з вадами слуху та НРЦ навчаються дистанційно. Садочки працюють в звичайному режимі.


Оскільки стало відомо, що ситуація з хворими на ковід вийшла на своє плато - близько 400 осіб в середньому лікується в умовах стаціонару, то мер попросив Кухаря та Білогуру обговорити можливість повернення школярів до очної форми навчання.
Усього на ковід у Чернігові хворіє 63 дитини, з них 10 в умовах стаціонару, з неважким перебігом хвороби. 2 класи початкової школи перебувають на самоізоляції.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школа, навчання, Білогура

Добавить в:
 
 


Центр Комплект