• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Учні 5-11 класів всіх шкіл Чернігова з 8 листопада навчатимуться дистанційно


Радио

Учні 5-11 класів всіх шкіл Чернігова з 8 листопада навчатимуться дистанційно

 

Заняття в усіх школах Чернігова для учнів з 5 по 11 класи на наступному тижні відбуватиметься дистанційно.Таке рішення 5 листопада ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з огляду на стан захворюваності на COVID у Чернігові.


На дистанційку підуть учні 5-11 класів всіх шкіл Чернігова. Очно навчатимуться початкова школа, школа для дітей з вадами слуху та НРЦ, а також у звичному режимі працюватимуть дитсадки.


Як повідомив на засіданні комісії генеральний директор міської лікарні №2 Владислав Кухар, у Чернігові за минулу добу госпіталізували 25 людей, і загальна кількість пацієнтів на стаціонарному лікуванні вже складає 366. З них на кисневій підтримці знаходяться 258 пацієнтів і на ШВЛ – 11. І за минулу добу 9 хворих померли.

Тобто кількість тих, хто захворів, збільшується кожного дня. Чернігів, як і Чернігівська область, ще не вийшли на «плато» цієї хвилі захворюваності: з дня на день відбувається поступове збільшення кількості хворих.Джерело: Суспільне Чернігів, відео: телеканал Новий Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: навчання, дистанційно

Добавить в:
 
 


Центр Комплект