• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Харчі стають розкішшю. Чернігівська ОДА видала розпорядження про припинення моніторингу цін на продукти харчування


Радио

Харчі стають розкішшю. Чернігівська ОДА видала розпорядження про припинення моніторингу цін на продукти харчування

 

Прилуччанам Олександру Івановичу та Надії Павлівни двох мінімальних пенсій вистачає лише на саме необхідне.- 1850 пенсії, купить ми не можемо продукти. Дуже дорого.


Продукти першої необхідності за останні три-чотири місяці здорожчали в рази. За гречану крупу в магазинах Прилук правлять від 40 до 50 гривень, цукор вартує 24-34 гривень, буханка чорного хліба - 18 гривень. Ще донедавна, починаючи з 2011 року, відділ економіки Прилуцької міської ради два рази на місяць мониторив ціни на продукти харчування на вимогу Антимонопольного комітету та Чернігівської ОДА. Націнку дозволялось робити не більше 10-15% від оптової ціни. А у 2017-му жорсткі націнки на продукти були ліквідовані, відповідно до постанови Кабміну - мотивація - ціни коригуватимуться попитом на ті чи інші продукти. 

Проте моніторинг здійснювався й після 2017-го, до жовтня 2021-го року. 20 жовтня Чернігівська ОДА видала розпорядження про припинення моніторингу цін на продукти харчування в магазинах, на ринках міст населених пунктів області. З 1 листопада ціни на продукти харчування відпущено у вільне плавання. 

Джерело: ТК "Прилуки"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ціни, Прилуки

Добавить в:
 
 


Центр Комплект