Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Ніжинську медсестру суд визнав злісною ухилянткою від сплати аліментів на власну дочку
Рекламодателям
Error: Incorrect password!

Радио
Радио

Ніжинську медсестру суд визнав злісною ухилянткою від сплати аліментів на власну дочку

 

Суддя Ніжинського міськрайсуду Ковальова Тетяна Георгіївна 18 жовтня  визнала Дяченко Надію Олексіївну, уродженку с. Крути Ніжинського району Чернігівської області, яка працює молодшою медичною сестрою в Київському інституті нейрохірургії імені Щеглова винною у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164 КК України (Злісне ухилення від сплати аліментів на утримання дітей) та призначила їй покарання у виді 80 годин громадських робіт.Як випливає з матеріалів судового слухання дочку Надії Дяченко утримує Філєєв Дмитро Володимирович. Виплачувати аліменти на дитину, у розмірі 1/4 частини всіх видів доходів щомісячно, але не менше 30% прожиткового мінімуму до досягнення дитиною повноліття, Дяченко зобов’язав суду у листопаді 2015-го року.


Дяченко працюючи офіційно у ТОВ «Хостели України» аліменти на дитину не сплачувала. З 05.11.2018, офіційно не працювала і не вживала заходів для працевлаштування, не зверталася в місцевий центр зайнятості з приводу постановки на облік, маючи тимчасовий заробіток, умисно ухилялася від сплати аліментів, не повідомляла державного виконавця та приховувала фактичні доходи, не надавала будь-якої матеріальної допомоги на утримання дитини, у результаті чого утворилася заборгованість по сплаті аліментів, з яких: за 2018 рік - 4 624 грн 73 коп., за 2019 рік - 16 888 грн 10 коп., за 2020 рік - 18 582 грн 83 коп., за 2021 рік - 1 644 грн 01 коп.

Обвинувачена на суді провину визнала повністю. Тепер їй потрібно відпрацювати на громаду 80 годин та шукати шляхи погашення фінансової заборгованості.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: медсестра, аліменти

Добавить в:
 
 


Центр Комплект
Error: Incorrect password!