Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Rock MOZART Le Concert: концерт шаленого драйву!

Rock MOZART Le Concert: концерт шаленого драйву!

 

ЦІКАВО Рок-Опера, що сколихнула світ!

18 листопада на сцені Драмтеатру Т.Г Шевченка покажуть рок-оперу «Rock MOZART Le Concert».У цей вечір розповідь про життя Моцарта перетвориться на шалений рок-концерт про силу пристрасті та справжній талант!

Провокаційне ексцентричне, приголомшливе життя Генія у музичному втіленні. Ви побачите історію кохання і смерті великого Моцарта, якого за правом можна вважати першим рок-музикантом в історії.

Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність Моцарта, рОковість його ворога Сальєрі, перше кохання до Алоізії Вебер, одруження з її сестрою Констанцою, відносини з власним батьком Леопольдом і сестрою Нанерль, що була другом та порадницею, та інші моменти життя та творчості Генія, про які ви не знаєте.

Незвичайне нове звучання оркестру, сценографія, ексклюзивні костюми та світлове шоу – геніальність ще ніколи не була настільки масштабною!

Подія, яку Ви запам’ятаєте НАЗАВЖДИ!

Не пропустіть цю яскраву можливість...

…побувати у Відні, Зальцбурзі та Парижі всього за 2,5 години та стати причетними до геніальності.

…зануритись у чарівництво прекрасної музики та першокласної сценічної гри вже 18 листопада у театрі Т.Г Шевченка на Rock MOZART Le Concert!

Бунтар, що заперечує канони і несправедливість свого часу, чия доля буяла злетами і падіннями, шаленим коханням, розчаруваннями, зрадою та вірою, натхненням та творіннями, що по сьогодні дивують і захоплюють світ.

МОЦАРТ або САЛЬЄРІ?
Чи сумісні ГЕНІЙ і ЗЛОЧИН?
Зробіть свій ВИБІР!
Це щось ОСОБЛИВЕ для КОЖНОГО!


Rock MOZART Le Concert – те, що повинен побачити й почути кожен!

Придбати квитки можна за посиланням>>>

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: концерт, рок-опера, драмтеатр, Моцарт

Добавить в: