• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Родичі Дмитра Туніка та Ярослава Сапожнікова прийняли участь у ток-шоу «Стосується кожного»


Родичі Дмитра Туніка та Ярослава Сапожнікова прийняли участь у ток-шоу «Стосується кожного»

 

Вчора ввечері на телеканалі Інтер вийшов черговий випуск передачі «Стосується кожного», під назвою «Зафільмоване вбивство». Передача стосувалась вбивства, яке сталося в Чернігові в ніч на 2 жовтня, через бійку між групою молодиків та двома поліцейськими у цивільному.

У програмі взяли участь Тетяна та Сергій Тунік - батьки Дмитра Туніка, Людмила - мати Ярослава Сапожнікова, Марк Євчук - брат Іллі Євчука та брат і тітка Дмитра Туніка Ольга і Ігор Бей. Один з експертів зауважив, що вбивству можна б було запобігти, аби в лавах поліції не мала місце корпоративна порука та абсолютний непрофесіоналізм всіх ланок даного відомства.На фото Марк Євчук

Марк Євчук розповів, що у Артура Єрохіна до цього були якісь непорозуміння з Ярославом Сапожніковим (мати Ярослава це категорично заперечила), а також казав, що після прибуття патрульних всі спершу розійшлися. Але потім Єрохін та Савон побігли за підлітками, через те, що одному з них в ході попередньої потасовки порвали ювелірний ланцюжок.

У відділку поліції, де знаходились затримані з 2 години ночі до 7-ї ранку було чутно крики. При цьому поліція не повідомляла батьків, де знаходяться неповнолітні, допитувала за їх відсутності. О 4-й ранку приїхав психолог а також другий потерпілий Володимир Савон, у приміщення зайшов на своїх ногах, в дуже нетверезому стані.

При цьому, згідно з КПК ст. 226. Особливості допиту малолітньої або неповнолітньої особи допит неповнолітньої особи проводиться у присутності законного представника, педагога або психолога, а за необхідності - лікаря. Допит малолітньої або неповнолітньої особи не може продовжуватися без перерви понад одну годину, а загалом - понад дві години на день.На фото Людмила Сапожнікова

Також стало відомо, що Ярослав Сапожніков народився з параличем Дюшена-Ерба і його відновлювали все життя. Багато років родина відмовлялася від оформлення інвалідності, аби дати йому більше права вибору, також були здані документи Ярослава до армії.


На фото Тетяна Тунік

Мати Дмитра Туніка повідомила, що Олександра Двойноса та Іллю Євчука її син не знає, знає тільки Ярослав, бо вони вчилася в одній школі (про Двойноса відомо, що він закінчив школу №21 у 2020-му році). Тетяна Тунік сказала, що її син не бив поліцейських взагалі, а мати Ярослава, що її син вдарив лише один раз. Також Тетяна Тунік сказала, що згодна, аби її сина перевірили на детекторі брехні.

На запитання про те, чи бачила Сапожнікова свого сина і чи запитувала про те, чи били його під час допиту жінка сказала, що Ярослав знаходячись у СІЗО відповів: «Чим більше я скажу тобі, тим гірше буде мені і не тільки мені. Я тримаюсь, все нормально» та переводив розмову на іншу тему. А коли був у кабінеті на Шевченка на допиті - ствердно відповідав, що так били. Людмила повідомила, що відео, скоріш за все, знімав Ярослав, бо там видно шнурки від куртки жовтого кольору і його кросівки.

Прокурор Чернігівської місцевої прокуратури Ігор Кондратюк
повідомив журналістам «Інтеру», що троє із 4-х підозрюваних не надавали слідчим показів, посилаючись на ст.63 Конституції, окрім одного, який сказав, що був лише свідком бійки. Скоріш за все, мова йде про Дмитра Туніка.На фото Ольга Бей

Ольга Бей тітка Дмитра Туніка та Ярослава Сапожнікова та її син Ігор Бей розповіли, що сестра покійного Атрура Єрохіна пише родичам та знайомим  4-х підозрюваних погрози, та навіть дівчатам, які були з ними в той вечір. На думку Ольги Бей номери телефонів сестрі Єрохіна надали співробітники поліції, адже саме вони забрали телефони підлітків. Погрози пішли на другий день після того, що трапилось.

Всі присутні зійшлися на тому, що добивати лежачого до смерті - це було занадто і тому потрібно буде з юридичної точки зору, наскільки це можливо, визначити ступінь участі кожного.

Відео з ток-шоу можна подивитись за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=Ym6YpXbILt4&t=339s

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Єрохін, Савон, підлітки, побиття, Тунік, Сапожніков, Євчук, Двойнос

Добавить в:
 
 


Центр Комплект