• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Прилуках пройшов турнір з легкоатлетичного кросу на честь загиблої у автокатастрофі Катерини Долган


У Прилуках пройшов турнір з легкоатлетичного кросу на честь загиблої у автокатастрофі Катерини Долган

 

Наталія Міхальченко, подруга Катерини Долган: - Її втрата, це дуже несподіванно всіх, так як вона була дійсно дуже світлою людиною. Вона можна сказать була ангелом.


Катерина Долган кандидат у майстри спорту з легкої атлетики, рекордсменка України з найтривалішого безперервного бігу на біговому тренажері. На вічно залишиться в пам'яті друзів, тренерів, педагогів цілеспрямованою, відкритою, світлою. 19 червня 2021 року дівчина загинула в автокатастрофі. Минуло майже 4 місяці від трагедії, біль втрати не встихає.

В пам'ять про прилуччанку, яка першою в спортивній історії міста подолала марафонську дистанцію започатковано турнір з легкоатлетичного кросу. Ідейними засновниками змагань виступили: відділ сім'ї молоді та спорту Прилуцької міської ради, громадська організація федерації легкої атлетики Прилуччини та Гуманітарно-педагогічний коледж. Саме навчальний заклада дав старт спортивній кар'єрі надзвичайно талановитій Каті Долган.

Джерело: Телеканал "Прилуки"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Долган, марафон, Прилуки

Добавить в:
 
 


Центр Комплект