• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Фермерові Миколі Крилу попобаеться ріст закупівельних цін на пшеницю


Радио

Фермерові Миколі Крилу попобаеться ріст закупівельних цін на пшеницю

 

Урожай пшениці на полях Чернігівщини зібраний. Час продавати. Минулого року ціна на пшеницю стартувала з шести тисяч гривень за тонну. А цьогоріч?

— Усе залежить від класності (гатунку), — пояснює Микола Крило, фермер, керівник СФГ «Світанок» (Погреби Прилуцького району). — Першого класу (відбірна пшениця) практично немає, четвертий клас — це вже фураж (на корм для тварин). Найбільш ходові — другий-третій клас. Для визначення класності зернових проводять дослідження (його можна замовити на найближчому елеваторі. Якщо продавати пшеницю в порти, то там самі визначають її ґатунок. — Авт). Цього року закупівельні ціни на пшеницю вищі, ніж попереднього. Усі ж ростуть, і на зернові — не виняток.

Пригадуючи осінь 2020 року, аграрії називають початкову ціну на пшеницю в шість тисяч гривень, цього року стартували із 7500 гривень за тонну. Найвище за сезон закупівля піднімалась до 9600 гривень.


Станом на 28 вересня за зерно другого класу пропонують найвищу ціну у 8680 гривень за тонну, пшеницю третього класу закуповують за максимальні 8630, а четвертий клас забирають по 8250 гривень за тонну.Джерело: газета "ВісникЧ" №39 (1846) від 30 вересня 2021, Вікторія Товстоног

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ціна, пшениця

Добавить в:
 
 


Центр Комплект