• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Справу про звинувачення в хабарництві колишнього мера Остра Віктора Самоделка закрив суд


Справу про звинувачення в хабарництві колишнього мера Остра Віктора Самоделка закрив суд

 

22 вересня Козелецький районний суд (суддя Тарас Іванюк) задовольнив клопотання захисника колишнього міського голови Остра Віктора Самоделка, Дениса Оберемка, про закриття кримінального провадження у зв’язку із закінченням строку розслідування (стаття 284 частина 1 пункт 10).Є така норма у Кримінально-процесуальному кодексі, її ввели в кінці 2017 року. Кримінальне провадження можна закрити, коли після повідомлення про підозру закінчився строк досудовогорозслідування. Виняток — підозра у вчиненні тяжкого чи особливо тяжкого злочину проти життя та здоров’я особи.

Іван Тітко, доктор юридичних наук, доцент, завідувач кафедри Полтавського юридичного інституту Національно-юридичного університету імені Ярослава Мудрого, назвав таку юридичну колізію «загадкою десятого пункту» і написав наукове дослідження.

Сторону обвинувачення в суді представляв прокурор Київської міської прокуратури Тарас Швець.

Прокуратура оскаржує рішення Козелецького суду.

Колишнього голову Остерської громади затримали співробітники СБУ та Держбюро розслідувань 12 листопада торік, біля його дому, через підозру в отриманні 630 тисяч гривень хабаря. За версією слідства, гроші Віктор Самоделок вимагав від підприємця в рамках виконання капітального ремонту місцевого стадіону. Слідство зібрало сім томів справи. А вийшов пшик...

Правоохоронці час від часу повідомляють про гучні затримання хабарників. Та за останні п’ять років жодного з чинуш реально не посадили.

Джерело: газета "ВісникЧ" №39 (1846) від 30 вересня 2021, Валентина Остерська

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: суд, хабарництво, Самодєлок

Добавить в:
 
 


Центр Комплект