• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На Новгород-Сіверщині перевірили школу, учні якої отруїлися (відео)


На Новгород-Сіверщині перевірили школу, учні якої отруїлися (відео)

Шкільна їдальня поки не працює, шестеро дітей на самоізоляції. Така ситуація у Смяцькій школі на Новгород-Сіверщині, шістьох вихованців якої минулої п’ятниці шпиталізували до районної лікарні з ознаками харчового отруєння. Всі вони – учні п'ятого класу, одна учениця – четвертого.На фото Астра Клименко - кухарка шкільної їдальні


Астра Клименко працює у шкільній їдальні кухаркою. Вона – мати трьох дітей, які навчаються у цій школі. У те, що школярі могли отруїлись в їдальні, не вірить. Цього дня меню було таким, згадує жінка.

Директор школи Тимофій Ковальчук згадує, про те, що у дітей болять животи, дізнався близько першої дня. Викликав фельдшерку, і, за її рекомендацією, швидку.

Як сказав телефоном лікар-педіатр Новгород-Сіверської лікарні Олександр Черток, дітей привезли з діагнозом «харчова токсикоінфекція». Двох батьки забрали додому одразу, четверо залишились у стаціонарі. Ввечері того ж дня діти почувалися добре. Наступного їх виписали. За словами директора школи, діти на самоізоляції, бо, ймовірно, контактували з носієм коронавірусу. У одного з учнів, яких госпіталізували до лікарні у п’ятницю, тест на ковід виявився позитивним.

Анастасія, мама однієї з учениць, яких з ознаками отруєння забрали до лікарні, припускає – дочка підіграла іншим дітям, які поскаржились на погане самопочуття.

В школі ж чекають результатів перевірок. Заклад інспектували Новгород-Сіверська і обласна комісії. Наразі готові результати зі змивів поверхонь та інвентарю кухні, розповів начальник Головного управління Держпродспоживслужби в області Юрій Павлішен.

Того, що могло викликати отруєння у дітей, у зразках на патогенну флору не виявили. Про це сказав керівник обласного центру контролю і профілактики хвороб Микола Донець. Поки дослідження триватимуть, їдальня у школі не працюватиме. Діти харчуватимуться сухпайками.Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: отруєння, їдальня, діти

Добавить в:
 
 


Центр Комплект