• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Ігор Тихомиров може очолити Молодіжний театр у Чернігові


Радио

Ігор Тихомиров може очолити Молодіжний театр у Чернігові

Ігоря Тихомирова конкурсна комісія рекомендувала на посаду директора та художнього керівника Молодіжного театру. Її засідання пройшло 28 вересня в департаменті культури Чернігівської ОДА.«За» проголосували шість членів комісії, троє утримались. Тепер кандидатуру Ігоря Тихомирова мають затвердити на засіданні сесії облради.

Ігор Тихомиров – керівник та засновник театру LAZZI. Донедавна виконував обов’язки директора-худрука театру «Київська мала опера».

Чоловік працював у багатьох театрах України, останнім часом – у Києві. На його рахунку – більше 20 вистав, три з яких поставив у чернігівському Молодіжному театрі, що вважав своєю перевагою на виборах. Також Тихомиров сказав, що переїде до Чернігова, щоб працювати у театрі.

На посаду директора Молодіжного театру, окрім Тихомирова, претендували ще троє кандидатів: Олексій Биш – Заслужений артист України, актор Молодіжного театру; Олександр Левочко – колишній директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, нині – головний режисер Молодіжного театру; Ірина Грабова – заступниця директора Молодіжного театру.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Тихомиров, театр

Добавить в:
 
 


Центр Комплект