Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Аграрій Леонід Яковишин порадив ворогам «сходити в Дурку»

Аграрій Леонід Яковишин порадив ворогам «сходити в Дурку»

Ранком 20 вересня на сайті «AgroPortal.ua» з’явилася інформація, що агрохолдинг «ТАС Агро» (пов’язують із Сергієм Тігіпком) закінчив переговори з дирекцією ТОВ «Земля і Воля» (Леонід Яковишин, Бобровиця) про придбання корпоративних прав на землі сільськогосподарського призначення.Що це — кінець епохи Яковишина? Мавзолей добудував — час спродувати землю?

«Я, генеральний директор ТОВ «Земля і воля» Леонід Яковишин, раджу журналістам Агропорталy.ua і джерелу цієї цинічної брехні, якнайшвидше сходити у найпопулярнішу Дурку, щоб лікарі визначили, хто з вас найбільший придурок. Зверніть увагу й на такий аспект діагнозу: Буйних божевільних ще можна вилікувати, а тихо домішаних на брехні й паскудстві — то вже навік, не треба й гроші витрачати на лікування. Запам’ятайте й безсмертні слова німецького письменника Еріха Ремарка: «Народитися дурнем не соромно, соромно вмирати дурнем» — може пригодяться», — відповів на цей закид аграрій Леонід Яковишин у той же день, 20 вересня, на своїй сторінці в соцмережі фейсбук.

Впродовж дня публікацію про придбання «ТАС Агро» корпоративних прав у ТОВ «Земля і Воля» прибрали. Та розмови вже пішли. І новина ширилася мережею далі.

— «Агропортал» щось наплутав. Інформація вийшла не від нас, запевнив Роман Польовий, відповідальний за зв’язок з громадськістю «ТАС Агро». — Ранком «Агропортал» поставив доповнення, що «ТАС Агро» спростувало інформацію. Потім ми дуже попросили і публікацію взагалі видалили.

— А в нашого Леоніда Григоровича, певно, «осадочек остался». Публікація ж розійшлася мережею.

— Я звертався до солідних видань, таких як «Латифундист», щоб не поширювали цю інформацію. Можливо, на дрібних ресурсах вона лишилася. Прикро, що така ситуація склалася.

Вікторія Товстоног, «ВісникЧ» №38 (1845) від 23 вересня 2021

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Яковишин, Тігіпко

Добавить в: