• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Курсанти пенітенціарної академії урочисто склали присягу на вірність народу України


Курсанти пенітенціарної академії урочисто склали присягу на вірність народу України

24 вересня 70 курсантів Академії ДПтС склали присягу на вірність Україні. Даний виш - єдиний в Україні, розташований в в Чернігові. Академія налічує майже 1500 студентів і курсантів, є великим платником податків і науковим осередком державного рівня. По закінченні вишу курсанти гарантовано отримають роботу, а нині вони пройшли курс молодих бійців.

Цьогоріч академія розширилася, до неї приєдналися три філії з різних міст України, котрі здійснюють первинну підготовку працівників. Вже найближчим часом на базі академії в Чернігові мають відкрити факультет підвищення кваліфікації для кадрів Державної кримінально-виконавчої служби. Нині ж коли країна в "жовтій" зоні карантину тут можуть навчати, стаціонарно, оскільки виконали умови Кабміну про вакцинацію.

Олексій Тогочинський ректор Академії ДПтС:

- Особовий склад професорсько-викладацький академії вакциновано на 96%, а всі решта персоналу на 84%.


Курсанти по закінченню вишу мають змогу тут же отримати кваліфікацію магістрів та мають гарантоване працевлаштування. В закладі кажуть мають запит і на своїх студентів, які на відміну від курсантів навчаються на контрактній формі навчання.

Понад сотня студентів 1-го курсу Академії ДПтС також цього святкового дня отримали свої студентські квитки.Джерело: телеканал «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: курстанти, присяга, академія, Тогочинський

Добавить в:
 
 


Центр Комплект