• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Чернігові пройшли урочистості з нагоди Дня міста (фото)


У Чернігові пройшли урочистості з нагоди Дня міста (фото)

Сьогодні, 21 вересня, відзначається 78-а річниця вигнання нацистських окупантів з Чернігова. У перші ж дні війни з Чернігівщини було мобілізовано на фронт біля 200 тисяч чоловік. 23-25 серпня 1941 року після цілеспрямованого бомбардування обласного центру місто було дуже зруйноване, знищили практично всі промислові підприємства, школи, театри, лікарні, архітектурні пам’ятки і майже 70% житлового фонду. Чернігів був четвертим серед інших міст за масштабами руйнувань.

З нагоди святкування перші особи міста та області поклали квіти до Братської могили воїнів-захисників Батьківщини, що у сквері ім. М.М.Попудренка. Участь у церемонії також взяли ветерани, учасники АТО/ООС, офіцери та солдати ЗСУ, представники держустанов та об’єднань громадян.


В цей же день пройшло урочисте відкриття меморіальнї дошки з погруддям колишнього міського голови Чернігова Василя Михайловича Хижнякова.

Пам’ятна композиція розміром 1,2х0,8 метра складається з бронзової меморіальної дошки та мармурового бюсту. Її встановили на фасаді будівлі, у якій працював Василь Хижняков протягом 1875-1887 років. Зараз тут, на вулиці Кирпоноса,16, знаходиться управління Державної судової адміністрації в Чернігівській області.Нагадаємо нашим читачам, що урочисті та святкові заходи з нагоди Дня міста заплановані також на 25 та 26 вересня. В ці дні буде проведено парад військових духових оркестрів, виступить Академічний симфонічний оркестр "Філармонія" та запрошені артисти - Сергій Бабкін і гурт "Bez обмежень". 

Gorod.cn.ua за інформацією сайту Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День міста, Атрошенко, Хижняков

Добавить в:
 
 


Центр Комплект