• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Володимиру Помазу доведеться платити 850 гривень за те, що 30 хвилин поспав у чужому будинку


Талион

Володимиру Помазу доведеться платити 850 гривень за те, що 30 хвилин поспав у чужому будинку

 

Суддя Юрій Кутовий Корюківського райсуду 3 вересня закінчив розгляд справи по обвинуваченню 49-річного Помаза Володимира Івановича уродженця села Погорільці Семенівського району. Володимир Іванович частий гість у Корюківському суді, перший раз потрапив до в’язниці за умисне вбивство ще 1995-му році і з тих пір не дуже виправився, були судимості і строки за крадіжку та хуліганство. Зловживає спиртними напоями, до цих пір хуліганить, краде та б’є людей, дружина, яка народила чоловіку троє дітей подала на розлучення.


Останнього разу Володимир Помаз відзначився тим, що не дивлячись на дві непогашені та не зняті судимості 2020-го року - за крадіжку та за порушення недоторканості житла, поліз до чужої оселі в нетверезому стані. Сталося це 31 серпня 2020 року близько 19 години вечора. Володимир Іванович розбиття двох шибок віконного скла веранди у будинку Ляха Анатолія Анатолійовича та ліг спати на його кухні. Проте поспати вдалося недовго, вже о 19.30 стривожений хазяїн будинку виявив тривожну «знахідку».

В судовому засіданні обвинувачений вину визнав повністю і пояснив, що проник до будинку Анатолія Ляха, щоб переночувати там. Суд, не зважаючи на рецидиви злочинів був досить м’яким у своєму покаранні - призначив лише штраф у 850 гривень, тим більше, що володілець житла, у яке проник Помаз на жорсткому покаранні не наполягав.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Кутовий, Помаз

Добавить в:
 
 


Центр Комплект